Top
o

FAQ

Najczęstsze pytania

Zarezerwowałem podróż przez Jakdolece. Gdzie znajdę potwierdzenie rezerwacji?

Serwis Jakdolece, będący wyszukiwarką podróży, pomaga jedynie w zaplanowaniu podróży, ale nie przyjmuje rezerwacji ani żadnych płatności. Dzieje się tak dlatego, że gdy użytkownik znajdzie, czego szukał, zostaje przekierowany na witrynę linii lotniczej, pośrednika lub biura podróży, aby tam dokonać rezerwacji. Dokonuje więc rezerwacji u zewnętrznego usługodawcy, a nie w serwisie Jakdolece.

Czym są powiadomienia Web Push?

Powiadomienia Web Push to komunikaty pojawiające się na Twoim urządzeniu, informujące o okazyjnych lotach pojawiających się na stronie jakdolece.pl. Web Push to opcja, która wymaga Twojego pozwolenia na wysyłanie powiadomień. Powiadomienia nie będą wysyłane bez Twojej zgody.

Dlaczego warto korzystać z powiadomień?

Dzięki włączonym powiadomieniom Web Push będziesz należeć do grona osób, które będą wiedzieć o okazyjnych lotach w pierwszej kolejności. W takim przypadku liczy się każda sekunda, która da Ci przewagę nad innymi „polującymi” na ten sam lot.

Nie znalazłem odpowiedzi na swoje pytanie. Gdzie mogę je zadać?

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego. Opisz swój problem możliwie szczegółowo, abyśmy byli w stanie lepiej Ci pomóc.