Top
Image Alt

O nas

Chcemy aby podróże były dostępne dla każdego

Jesteśmy podróżnikami i pasjonatami nowoczesnych rozwiązań. To dzięki nowym technologiom branża turystyczna stoi u progu gwałtownych zmian.

Wierzymy, że wykorzystanie algorytmów sztucznej inteligencji pozwoli na szybsze znajdowanie atrakcyjnych ofert podróży, trafniejszą prognozę zmian cen, a także błyskawiczne powiadomienie o okazjach, co w przypadku promocji lotniczych ma kluczowe znaczenie.

Dzięki Jakdolece zbudujecie swoją wymarzoną podróż wg własnych upodobań, a my wskażemy Wam najlepszy moment na jej rezerwację. Żyjemy w najlepszych czasach dla podróżników i cieszymy się, że możemy ulepszać przyszłość razem z Wami!

Gdzie mogę polecieć?

Nasz katalog ofert zawiera ponad 300 najbardziej popularnych miejsc rozsianych po całym świecie. Znajdziecie w nim zarówno klasyczne city-breaki, urlopy wypoczynkowe, egzotyczne wycieczki, jak i wyjazdy tematyczne: na majówkę, na sylwestra, do Disneylandu, czy na Machu Picchu.
Budujesz swoją wymarzoną podróż według własnych zasad i upodobań – w najlepszej możliwej cenie!

Czym jest podróż „Zrób to sam”?

Oznacza to, że wszystkie składowe podróży, jak lot, hotel, itp. rezerwujemy samodzielnie. Koncepcja turystyki ewoluuje. Coraz więcej osób omija biura podróży. Zaczynamy doceniać fakt, że wszystkie elementy wyjazdu jesteśmy w stanie zorganizować taniej na własną rękę, przez internet, bez wychodzenia z domu. Zaprzecza to popularnemu mitowi, że organizując podróż bez biura podróży trzeba o „wszystkim” myśleć, gdyż wszystkie jej elementy możemy łatwo zorganizować z wyprzedzeniem.
Co więcej, samodzielna organizacja wyjazdu w modelu „Zrób to sam” pozostawia nieporównywalnie większą elastyczność w doborze terminów lotów, wyboru hoteli, transferu z lotniska, ewentualnego wypożyczenia samochodu, ubezpieczenia turystycznego, czy dodatkowych atrakcji na miejscu. Możemy dobrać elementy tej układanki tak, aby stworzyć szytą na miarę podróż perfekcyjnie odpowiadającą naszym potrzebom.

Dlaczego Jakdolece?

Nasze oferty wyszukiwane są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Najlepsze z nich publikowane są od razu na stronie głównej, w mediach społecznościowych, a także trafiają bezpośrednio do Was przez powiadomienia web push.
Potrafimy je uporządkować wg atrakcyjności na podstawie analizy historii cen, kierunku i terminu podróży. Wskazujemy najbardziej korzystną konfigurację dat połączenia, sygnalizując przy tym kolorami, które daty są atrakcyjne cenowo.

Jak zarezerwować podróż z Jakdolece?

Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność i nie musisz jechać w konkretnym terminie, skorzystaj z naszej ogólnej wyszukiwarki. Podaj preferowany kierunek, lotnisko, do którego masz najbliżej, a także miesiąc, w którym planujesz odbyć swoją podróż. Możesz skorzystać też z listy inspiracji: kto nie marzył o podróży balonem w magicznej Kapadocji, czy dzikim safari w Afryce?
Jeśli daty Twojej podróży są sztywne, skorzystaj z zakładki „Szukaj lotów”. Tam dostosujesz wszystkie filtry ściśle pod Twoje wymagania.