Najczęstsze pytania o loty na Wyspy Zielonego Przylądka

 • Czy na Wyspy Zielonego Przylądka potrzebna jest wiza?
  Republika Zielonego Przylądka zniosła obowiązek wizowy wobec obywateli UE, w tym także Polski. Osoby podróżująjaće do Republiki Zielonego Przylądka powinny zarejestrować się na specjalnej platformie : www.ease.gov.cv najpóźniej na 5 dni przed rozpoczęciem podróży, podając wymagane dane z paszportu, planowany okres pobytu (od-do), nr lotu i miejsce pobytu. Wprowadzono jednocześnie obowiązkowy podatek lotniskowy (Airport Security Tax) w wysokości 3400 escudos (ok.31 Euro), który można opłacić online (do 5 dni przed lotem), przez pośrednika turystycznego lub na lotnisku po przylocie.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Wyspy Zielonego Przylądka?
  Najtańszy lot na Wyspy Zielonego Przylądka w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1516 zł na trasie Berlin - Praia.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Wyspy Zielonego Przylądka?
  Najniższe ceny za loty na Wyspy Zielonego Przylądka są w lutym na loty w marcu (ok. miesiąc wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Wyspy Zielonego Przylądka?
  Obecnie na Wyspy Zielonego Przylądka nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Mediolanie, lot trwa łącznie minimum 7h 46min.
 • Które linie latają na Wyspy Zielonego Przylądka bezpośrednio?
  Na Wyspy Zielonego Przylądka nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Na Wyspy Zielonego Przylądka można dolecieć liniami Ryanair, Blue Panorama Airlines z przesiadkami w Mediolanie.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest na Wyspy Zielonego Przylądka?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,F). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu F
searchFiltruj oferty