Tanie loty z Berlina do Indonezji w 2020 od 2056 zł!

searchFiltruj oferty

Dżakarta jest stolicą Indonezji, położoną na północno-zachodnim wybrzeżu Jawy. Wyróżnia się bogactwem kulturowym, piękną architekturą i finezyjną kuchnią. Jeśli Nowy Jork jest wielkim jabłkiem, to Dżakarta z pewnością jest wielkim durianem. Durianem, czyli owocem o wyjątkowo odpychającym zapachu, ale bardzo delikatnym, smacznym, wprost – wykwintnym wnętrzu. Dżakarta też w pierwszej chwili może odpychać: jest niezwykle zatłoczonym miastem, zamieszkiwanym przez ogromną populację ludzką, a w dodatku pierwsze, co czuć (i widać) – to smog. Ale wystarczy spędzić w stolicy Indonezji kilka dni, żeby zakochać się w jej specyficznym klimacie, architektonicznym pięknie i kulturowym bogactwie. No a poza tym, podróż do Dżakarty to podróż smaków. Lokalna kuchnia potrafi zachwycać finezyjnymi połączeniami, a przy tym jest naprawdę tania.

Najczęstsze pytania o tanie loty do Indonezji

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Indonezji?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Indonezji. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Indonezji potrzebna jest wiza?
  Nie, wystarczy paszport. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Indonezji?
  Najtańszy lot do Indonezji w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 2056 zł na trasie Praga - Bali.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Indonezji?
  Najniższe ceny za tanie loty do Indonezji są w maju na loty w sierpniu (ok. 3 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Indonezji?
  Obecnie do Indonezji nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Stambule, lot trwa łącznie minimum 13h 29min.
 • Które linie latają do Indonezji bezpośrednio?
  Do Indonezji nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Indonezji można dolecieć liniami Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Indonezji?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,F). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu F