Tanie loty z Berlina do Tanzanii w 2020 od 1779 zł!

searchFiltruj oferty

Najczęstsze pytania o tanie loty do Tanzanii

Tanzania to z pewnością miejsce warte odwiedzenia. Powód jest jeden - safari. Mamy tu szansę zobaczyć całą Wielką Piątkę, czyli lwa, słonia, nosorożca, lamparta i bawoła, przy czym, jeśli chodzi o lwy, to ponoć w porównaniu z innymi afrykańskimi parkami, właśnie tu jest ich około trzech tysięcy. Możemy tutaj spotkać także inne gatunki zwierząt. Choćby antylopy – w ciągu dwóch godzin, poza poważnie wyglądającym gnu, przed samochodem pokazuje się antylopa eland, topi, gazela Thomsona oraz gazela Granta. Przewodnicy co chwila będą zasypywać nas ciekawostkami na temat zwierząt. Wiecie dlaczego zebry stoją przytulone do siebie bokiem tak, że każda ma głowę w inną stronę? Patent jest łatwy – chodzi o to, że dzięki temu mogą obserwować całe otoczenie; przecież nie wiadomo, czy czasami gdzieś nie czai się na przykład lew. Zwierzęta w Tanzanii to największa atrakcja. Tanzania to przede wszystkim bogactwo natury, sawanny z dzikimi zwierzętami na tle pięknego Kilimandżaro. Ale to nie wszystko – Tanzania jest położona na dawnym szlaku karawan, na którym zachowało się wiele uroczych miasteczek. Przyciągają też stare miasta portowe u wybrzeży Oceanu Indyjskiego, jak Dar Es Salaam.

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Tanzanii?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Tanzanii. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Tanzanii potrzebna jest wiza?
  Aby wjechać do Tanzanii potrzebny jest paszport ważny jeszcze przez co najmniej sześć miesięcy oraz wiza, którą można wykupić na lotnisku lub przez internet.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Tanzanii?
  Najtańszy lot do Tanzanii w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1779 zł na trasie Berlin - Dar Es Salaam.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Tanzanii?
  Najniższe ceny za tanie loty do Tanzanii są w maju na loty w październiku (ok. 5 miesięcy wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Tanzanii?
  Obecnie do Tanzanii nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Stambule, lot trwa łącznie minimum 9h 11min.
 • Które linie latają do Tanzanii bezpośrednio?
  Do Tanzanii nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Tanzanii można dolecieć liniami Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Tanzanii?
  Wtyczki do prądu są typu brytyjskiego (D,G). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu G. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Dwtyczka typu G