Tanie loty z Łodzi do Iranu w 2021 od 916 zł!

x

Gdzie polecieć bez testu na Covid i kwarantanny?

Inny świat - myślimy o Islamskiej Republice Iranu, izolowanej, spętanej zakazami obyczajowymi, surowymi wytycznymi religii. Tymczasem Persowie mają takie same marzenia jak wszyscy i swoje sposoby, by je realizować. A ich gościnność jest niezrównana. Iran przeżywa okres turystycznej prosperity, mimo że obywatelom żyje się coraz gorzej - nie dość, że nie ma wolności, to jeszcze międzynarodowe sankcje są coraz bardziej odczuwalne w codziennym życiu. Państwo ajatollahów rządzących od rewolucji islamskiej z 1979 r. charakteryzuje się dualizmem - oficjalnych zakazów jest mnóstwo, a ludzie i tak obchodzą je, robiąc - po cichu - swoje i marząc o normalności. Są piękni, serdeczni, do gości odnoszą się z atencją. Zobacz tanie loty do Iranu!

Najczęstsze pytania o tanie loty do Iranu

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Iranu?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Iranu. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Iranu potrzebna jest wiza?
  Aby wjechać do Iranu potrzebny jest paszport ważny jeszcze przez co najmniej sześć miesięcy oraz wiza, którą można wykupić na lotnisku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Iranu?
  Najtańszy lot do Iranu w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 916 zł na trasie Praga - Teheran.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Iranu?
  Najniższe ceny za tanie loty do Iranu są w sierpniu na loty w listopadzie (ok. 3 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Iranu?
  Obecnie do Iranu nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Kijowie, lot trwa łącznie minimum 4h 32min.
 • Które linie latają do Iranu bezpośrednio?
  Do Iranu nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Iranu można dolecieć liniami LOT, Bayon Airlines z przesiadkami w Kijowie.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Iranu?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,F). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu F