Tanie loty z Łodzi do Kalifornii w 2020 od 1179 zł!

searchFiltruj oferty

Cable Cars 🚋 i strome ulice to ikona San Francisco. Kalifornijskie miasto może poszczycić się największą ilością stromych ulic na świecie. Przejażdżka słynnymi pojazdami to jedna z obowiązkowych atrakcji turystycznych. Podróż zabytkowymi tramwajami poprzez wąskie i strome uliczki kalifornijskiego miasta naprawdę robi wrażenie. Cechą charakterystyczną tego znajdującego się w słonecznej Kalifornii miasta jest położenie na wzgórzach - w jego granicach jest ich ponad 50. Dzięki temu może się ono poszczycić największą liczbą stromych ulic na świecie. Przejażdżka tramwajem, m.in. po Powell Street czy Lombard Street , to jedna z największych atrakcji turystycznych San Francisco. Podróż zabytkowymi tramwajami poprzez wąskie i strome uliczki naprawdę robi wrażenie - przez chwilę można poczuć się jak na kolejce górskiej osadzonej w środku miasta.

Najczęstsze pytania o tanie loty do Kalifornii

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Kalifornii?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Kalifornii. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Kalifornii potrzebna jest wiza?
  Osoby udające się do Kalifornii w celach turystycznych lub biznesowych na okres nie dłuższy niż 90 dni nie muszą posiadać wizy amerykańskiej, ale zobowiązani są do rejestracji w Elektronicznym Systemie Autoryzacji Podróży (Electronic System for Travel Authorization - ESTA), który dostępny jest na stronie: https://esta.cbp.dhs.gov. Koszt rejestracji to 14 dolarów USD.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Kalifornii?
  Najtańszy lot do Kalifornii w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1179 zł na trasie Praga - San Francisco.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Kalifornii?
  Najniższe ceny za tanie loty do Kalifornii są w sierpniu na loty we wrześniu (ok. miesiąc wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Kalifornii?
  Obecnie do Kalifornii nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Kopenhadze, lot trwa łącznie minimum 13h 28min.
 • Które linie latają do Kalifornii bezpośrednio?
  Do Kalifornii nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Kalifornii można dolecieć liniami SAS z przesiadkami w Kopenhadze.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Kalifornii?
  Wtyczki do prądu są typu amerykańskiego (A,B). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu A. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 120V. Sprawdź, czy twoja ładowarka / zasilacz obsługuje zakres napięcia 120V (przykładowo 100-240V). Jeśli nie, potrzebny ci będzie dodatkowo adapter / transformator napięcia.
  wtyczka typu Awtyczka typu B