Tanie loty z Łodzi na Mauritius w 2021 od 2406 zł!

x

Gdzie polecieć bez testu na Covid i kwarantanny?

Choć Mauritius ma zaledwie 61 km długości i 47 km szerokości, znajdziemy tu tyle zachwycających miejsc, że można by nimi obdzielić co najmniej kilka krajów. Nic więc dziwnego, że bywają tu światowe gwiazdy, a najbardziej wymagający turyści długo wspominają pobyt na rajskiej wyspie.Plaże na Mauritiusie należą do najpiękniejszych na świecie – otoczone zielonymi palmami z jednej strony i krystalicznie czystym oceanem z drugiej, nie mają sobie równych.Charakterystycznym rysem tej tropikalnej wyspy jest fakt, iż dookoła wybrzeża jest niezwykła, świetnie zachowana rafa koralowa, dzięki czemu panują tu idealne warunki do nurkowania. Wyjazdu na Mauritius nie będą żałować także windsurferzy, miłośnicy nart wodnych, żagli, wędkowania i gry w golfa. Mauritius zaskakuje również idealnymi warunkami dla górskiej wspinaczki, trekkingu, a także będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich marzących o prawdziwym ekoturystycznym wypoczynku. Zobacz tanie loty na Mauritius!

Najczęstsze pytania o tanie loty na Mauritius

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Mauritius?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Mauritius. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy na Mauritius potrzebna jest wiza?
  Nie, wystarczy paszport. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Mauritius?
  Najtańszy lot na Mauritius w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 2406 zł na trasie Berlin - Mauritius.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Mauritius?
  Najniższe ceny za tanie loty na Mauritius są w marcu na loty w grudniu (ok. 9 miesięcy wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Mauritius?
  Obecnie na Mauritius nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Stambule, w Antananarywie, lot trwa łącznie minimum 12h 27min.
 • Które linie latają na Mauritius bezpośrednio?
  Na Mauritius nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Na Mauritius można dolecieć liniami Turkish Airlines, Air Madagascar z przesiadkami w Stambule, w Antananarywie.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest na Mauritius?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,G). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu G