Tanie loty z Łodzi do Nepalu w 2021 od 2097 zł!

searchFiltruj oferty
x

Gdzie polecieć bez testu na Covid i kwarantanny?

Kathmandu jest stolicą, największym i najważniejszym miastem Nepalu.Miasto ma prawie 2000 lat historii, a znaczna jego część wygląda dziś tak, jak prawdopodobnie wyglądała kilkaset lat temu. Setki wąskich uliczek, tysiące sklepików, małych restauracji, pałace, monumentalne stupy, świątynie i małe kapliczki na każdym rogu, przepiękna, egzotyczna architektura, drażniący nozdrza zapach kadzidełek, który roznosi się praktycznie wszędzie, targowiska, odbywające się codziennie religijne ceremonie, odgłosy instrumentów i dzwonki rikszarzy, te wszystkie świadectwa bogatej kultury, sztuki i tradycji Nepalu sprawiają, że po Kathmandu można spacerować godzinami, przez wiele dni i ciągle odkrywać jakieś nowe, fantastyczne miejsca. Zobacz tanie loty do Nepalu!

Najczęstsze pytania o tanie loty do Nepalu

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Nepalu?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Nepalu. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Nepalu potrzebna jest wiza?
  Aby wjechać do Nepalu potrzebny jest paszport ważny jeszcze przez co najmniej sześć miesięcy oraz wiza, którą można wykupić na lotnisku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Nepalu?
  Najtańszy lot do Nepalu w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 2097 zł na trasie Praga - Katmandu.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Nepalu?
  Najniższe ceny za tanie loty do Nepalu są w marcu na loty w październiku (ok. 7 miesięcy wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Nepalu?
  Obecnie do Nepalu nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Dosze, lot trwa łącznie minimum 9h 24min.
 • Które linie latają do Nepalu bezpośrednio?
  Do Nepalu nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Nepalu można dolecieć liniami Qatar Airways z przesiadkami w Dosze.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Nepalu?
  Wtyczki do prądu są głównie typu europejskiego (C,D,M). W większości miejsc nie będziesz potrzebować przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu Dwtyczka typu M