Tanie loty z Łodzi na Słowację w 2020 od 398 zł!

searchFiltruj oferty

Piękne widoki, unikatowe zabytki, 11-kilogramowy skarb, malownicze jaskinie oraz… pomnik architektury ludowej na wieżowcu czy koszary wojskowe przerobione na centrum kultury. Koszycki Kraj to region pełen kontrastów i niespodzianek, cieszący się coraz większą popularnością wśród turystów. Koszycki Kraj (kraj – jednostka administracyjna na Słowacji, odpowiednik naszego województwa) to miejsce, gdzie – jak mówią sami jego mieszkańcy – Zachód spotyka się ze Wschodem, a historia i losy ludzkie z teraźniejszością. Przez wiele wieków region ten znajdował się we władaniu różnych królestw, państw i kultur, co widać najwyraźniej w samych Koszycach – drugim pod względem wielkości mieście na Słowacji (po Bratysławie). To nie przypadek, że znajdują się one na granicy strefy Schengen i że w 2013 roku otrzymały status Europejskiej Stolicy Kultury.

Najczęstsze pytania o tanie loty na Słowację

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Słowację?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Słowację. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy na Słowację potrzebny jest paszport?
  Nie, wystarczy dowód osobisty. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku, a pobyt możliwy jest do 90 dni.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Słowację?
  Najtańszy lot na Słowację w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 398 zł na trasie Berlin - Bratysława.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Słowację?
  Najniższe ceny za tanie loty na Słowację są we wrześniu na loty we wrześniu (w tym samym miesiącu).
 • Jak długo trwa lot na Słowację?
  Lot na Słowację trwa średnio minimum 1h 8min.
 • Które linie latają na Słowację bezpośrednio?
  Na Słowację latają bezpośrednio linie Delta Air Lines, Czech Airlines.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest na Słowację?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,E). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu E