Zaplanuj swoją podróż

 • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
 • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
 • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Okazyjne oferty wakacyjne 2022

x

Znajdź idealny hotel

Wypożycz auto na wakacje

Tanie loty z Łodzi do USA w 2022 🇺🇸

USA

Stany Zjednoczone są tak ogromnym państwem, że trudno byłoby wymienić wszystkie najpiękniejsze miejsca na jego terenie. W Ameryce można doświadczyć wszystkiego – ma do zaoferowania zachwycające miasta, urokliwe wsie, piękne plaże, urzekające parki, zapierające dech w piersiach góry, monumentalne kaniony i wiele, wiele więcej. Jest jednak kilka kultowych atrakcji, które koniecznie trzeba zobaczyć na własne oczy.Statua Wolności w Nowym Yorku, Most Golden Gate w San Francisco czy miasto Las Vegas to wręcz symbole USA, wielokrotnie pokazywane w kultowych filmach. Stany Zjednoczone mają również do zaoferowania przepiękne ciekawostki przyrodnicze. Słynny Park Yellowstone, Wielki Kanion Kolorado czy Wąwóz Oneonta to jedynie kilka przykładów miejsc uznawanych za jedne z najpiękniejszych na ziemi. USA otwiera ogrom możliwości i na pewno nie pozwala na nudę. Sprawdź okazje na tanie bilety lotnicze do Stanów!

Waluta

1 dolar amerykański (USD) - 4.55 zł (kurs z dnia 13.08.2022)

Klimat w USA

San Francisco

Los Angeles

Nowy Jork

Waszyngton

Houston

Honolulu

Anchorage

Las Vegas

Chicago

Najczęstsze pytania odnośnie podróży do USA

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do USA?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do USA. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do USA potrzebna jest wiza?
  Osoby udające się do USA w celach turystycznych lub biznesowych na okres nie dłuższy niż 90 dni nie muszą posiadać wizy amerykańskiej, ale zobowiązani są do rejestracji w Elektronicznym Systemie Autoryzacji Podróży (Electronic System for Travel Authorization - ESTA), który dostępny jest na stronie: https://esta.cbp.dhs.gov. Koszt rejestracji to 21 dolarów USD.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do USA?
  Najtańszy lot do USA w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1232 zł na trasie Warszawa - Chicago.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do USA?
  Najniższe ceny za tanie loty do USA są w maju na loty w sierpniu (ok. 3 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do USA?
  Lot do USA trwa średnio minimum 9h 40min.
 • Które linie latają do USA bezpośrednio?
  Do USA latają bezpośrednio linie LOT.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do USA?
  Wtyczki do prądu są typu amerykańskiego (A,B). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu A. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 120V. Sprawdź, czy twoja ładowarka / zasilacz obsługuje zakres napięcia 120V (przykładowo 100-240V). Jeśli nie, potrzebny ci będzie dodatkowo adapter / transformator napięcia.
  wtyczka typu Awtyczka typu B