Zaplanuj swoją podróż

 • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
 • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
 • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Okazyjne oferty wakacyjne 2022

x

Znajdź idealny hotel

Wypożycz auto na wakacje

Tanie loty ze Szczecina na Florydę w 2022 😎

Floryda

Floryda nazywana jest Stanem Słońca i przemawiają za tym istotne fakty: 1400 km plaż, ponad 30 000 jezior oraz Florida Keys – długi łańcuch wysp ciągnący się od południowego krańca po Park Narodowy Everglades. Dla entuzjastów sportu dostępne są pola golfowe, tenis, sporty wodne (surfing, windsurfing, narty wodne, nurkowanie). Miami jest miejscem idealnym dla turysty, który ma dylemat, czy leniuchować na plaży, pić drinki z parasolką czy rzucić się w wir miasta, które nie zasypia nawet na chwilę, a wieżowce przysłaniają horyzont. Stolicę Florydy można odwiedzać niemal o każdej porze roku, ponieważ wysokie temperatury panują tu przez 12 miesięcy. Metropolia ma mocno turystyczny charakter i przyciąga podróżników z całego świata. Wabi ich tu czysta i lazurowa woda Atlantyku i białe, piaszczyste plaże. Tu też osiedla się wiele gwiazd z pierwszych stron gazet, a część z nich za kilkanaście tysięcy dolarów za dobę, udostępnia przyjezdnym swoje wille. Miami to też raj dla fanów sportów wodnych - surfowania, nurkowania czy żeglarstwa. Tu odbywają się również najsłynniejsze regaty świata. Sprawdź tanie loty na Florydę!

Waluta

1 dolar amerykański (USD) - 4.45 zł (kurs z dnia 03.12.2022)

Największe atrakcje

 • Centrum Kosmiczne im. Johna F. Kennedy’ego - Centrum Kosmiczne im. Johna F. Kennedy’ego to amerykańskie centrum kosmiczne, które znajduje się na Florydzie. Jest to jedno z najważniejszych miejsc w kosmosie, ponieważ jest to miejsce startu wielu misji kosmicznych. W centrum znajduje się również muzeum kosmiczne, które jest otwarte dla publiczności.

Linki do powyższych atrakcji są linkami afiliacyjnymi. Korzystając z nich wspierasz rozwój naszego portalu. Dziękujemy. 🙂

Klimat na Florydzie

Fort Lauderdale

Miami

Najczęstsze pytania odnośnie podróży na Florydę

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Florydę?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Florydę. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy na Florydę potrzebna jest wiza?
  Osoby udające się na Florydę w celach turystycznych lub biznesowych na okres nie dłuższy niż 90 dni nie muszą posiadać wizy amerykańskiej, ale zobowiązani są do rejestracji w Elektronicznym Systemie Autoryzacji Podróży (Electronic System for Travel Authorization - ESTA), który dostępny jest na stronie: https://esta.cbp.dhs.gov. Koszt rejestracji to 21 dolarów USD.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Florydę?
  Najtańszy lot na Florydę w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1385 zł na trasie Berlin - Fort Lauderdale.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Florydę?
  Najniższe ceny za tanie loty na Florydę są w sierpniu na loty w marcu (ok. 7 miesięcy wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Florydę?
  Lot na Florydę trwa średnio minimum 11h 43min.
 • Które linie latają na Florydę bezpośrednio?
  Na Florydę latają bezpośrednio linie LOT.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest na Florydę?
  Wtyczki do prądu są typu amerykańskiego (A,B). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu A. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 120V. Sprawdź, czy twoja ładowarka / zasilacz obsługuje zakres napięcia 120V (przykładowo 100-240V). Jeśli nie, potrzebny ci będzie dodatkowo adapter / transformator napięcia.
  wtyczka typu Awtyczka typu B