Zaplanuj swoją podróż

 • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
 • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
 • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Okazyjne oferty wakacyjne 2022

x

Znajdź idealny hotel

Wypożycz auto na wakacje

Tanie loty z Olsztyna do Kambodży w 2022 🇰🇭

Kambodża

Niezwykła tropikalna przyroda, zapierające dech w piersiach widoki i unikatowa architektura, przyciągają coraz większe rzesze turystów. Mimo to Kambodża nadal należy do stosunkowo rzadko wybieranych przez turystów azjatyckich krajów, a oferuje nam znacznie więcej, niż tylko cieszący się dotychczas największą popularnością kompleks świątyń Angkor. Kambodża jest jednym z najsłabiej zurbanizowanych i najsłabiej zaludnionych azjatyckich krajów, ale też zaczyna się dość szybko rozwijać. I to właśnie jeden z powodów, dla których warto ją zobaczyć w stanie, powiedzmy, nieskomercjalizowanym. Zobacz tanie loty do Kambodży!

Największe atrakcje

 • Angkor Wat - Angkor Wat to świątynia w Kambodży, która jest świadectwem dawnej potęgi i bogactwa królestwa Khmerów. Świątynia została wzniesiona w XII wieku przez króla Suryavarmana II jako jego mauzoleum. Jest to największa i najbardziej znana świątynia w Angkorze, a także jedna z największych na świecie. Świątynia jest otoczona fosą i murami, a jej wewnętrzne skrzydła rozciągają się po obu stronach kompleksu. Świątynia jest uważana za jeden z największych i najbardziej imponujących przykładów architektury religijnej na świecie.

Linki do powyższych atrakcji są linkami afiliacyjnymi. Korzystając z nich wspierasz rozwój naszego portalu. Dziękujemy. 🙂

Klimat w Kambodży

Phnom Penh

Siem Reap

Najczęstsze pytania odnośnie podróży do Kambodży

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Kambodży?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Kambodży. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Kambodży potrzebna jest wiza?
  Aby wjechać do Kambodży potrzebny jest paszport ważny jeszcze przez co najmniej sześć miesięcy oraz wiza, którą można wykupić na lotnisku lub przez internet.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Kambodży?
  Najtańszy lot do Kambodży w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 3325 zł na trasie Praga - Phnom Penh.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Kambodży?
  Najniższe ceny za tanie loty do Kambodży są w lutym na loty w marcu (ok. miesiąc wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Kambodży?
  Obecnie do Kambodży nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Stambule, lot trwa łącznie minimum 0h 0min.
 • Które linie latają do Kambodży bezpośrednio?
  Do Kambodży nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Kambodży można dolecieć liniami Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Kambodży?
  Wtyczki do prądu są głównie typu europejskiego (A,C,G). W większości miejsc nie będziesz potrzebować przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Awtyczka typu Cwtyczka typu G