Zaplanuj swoją podróż

  • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
  • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
  • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Tanie loty z Olsztyna do Patagonii w 2022

Nie ma drugiego takiego miejsca na ziemi. Krajobrazy powalają na kolana, a kontakt z naturą dostępny jest tu na każdym kroku. Pory roku w Patagonii wypadają tam dokładnie odwrotnie niż w Polsce. Zatem, gdy my zaczynamy smażyć się w słońcu, tam startuje sezon narciarski. Patagonia to kraina geograficzna w południowej części Ameryki Południowej, położona na terenie Argentyny i Chile, a dokładnie między Oceanem Atlantyckim a Spokojnym. Zajmuje obszar prawie trzy razy większy niż Polska, ale żyje tam tylko ok. 2 mln ludzi. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że to miejsce iście magiczne. Znajdują się tam liczne fiordy, jeziora i wyspy. A bezpośrednio nad Patagonią wznoszą się Andy – góry wulkaniczne i lodowce, które wyglądają jak nie z tej ziemi. Patagonia to także niesamowite zwierzęta i ptaki. Zobaczysz tu zarówno pingwiny, wieloryby, gwanako andyjskie, jak i nandu, flamingi i kondory. Podczas wizyty w Patagonii koniecznie trzeba spróbować lokalnej kuchni. Doskonałe jest tam wino, wołowina uznawana jest za najlepszą na świecie. W zależności od części regionu i pory roku, na miejscu można uprawiać np. kajakarstwo i jazdę konną (kwiecień-październik), narciarstwo (czerwiec-wrzesień) czy trekking (listopad-kwiecień). To region idealny dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Sprawdź tanie loty do Patagonii!
x

Najczęstsze pytania odnośnie podróży do Patagonii

  • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Patagonii?
    Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Patagonii. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
  • Ile kosztuje najtańszy lot do Patagonii?
    Najtańszy lot do Patagonii w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 4449 zł na trasie Warszawa Modlin - Punta Arenas.
  • Kiedy można najtaniej dolecieć do Patagonii?
    Najniższe ceny za tanie loty do Patagonii są w maju na loty w październiku (ok. 5 miesięcy wyprzedzenia).
  • Jak długo trwa lot do Patagonii?
    Obecnie do Patagonii nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami we Frankfurcie, w Buenos Aires, lot trwa łącznie minimum 19h 33min.
  • Które linie latają do Patagonii bezpośrednio?
    Do Patagonii nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Patagonii można dolecieć liniami Lufthansa, Aerolineas Argentinas z przesiadkami we Frankfurcie, w Buenos Aires.
  • Jaka wtyczka potrzebna jest do Patagonii?
    Wtyczki do prądu są głównie typu europejskiego (C,I,L). W większości miejsc nie będziesz potrzebować przejściówki. Napięcie prądu wynosi 220V, czyli prawie jak w Polsce (230V). Nie potrzebujesz adaptera.
    wtyczka typu Cwtyczka typu Iwtyczka typu L