Zaplanuj swoją podróż

 • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
 • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
 • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Tanie loty z Wrocławia na Kamczatkę w 2022

Kamczatka, półwysep w północno-wschodniej części Rosji, rozciąga się na powierzchni 370 tys. km kw. Rozciąga się na długości 1200 km i połączony jest z lądem przesmykiem o szerokości 100 km o nazwie Prapolski Doł. Można tu podziwiać niezwykły krajobraz unikalny dla całego kontynentu. To kraina ognia i lodu, której główną atrakcją są wulkany. Cały teren wyróżnia się licznymi aktywnymi stożkami oraz szeroką gamą zjawisk wulkanicznych. Współdziałanie wulkanów z lodowcami tworzy niezwykle malowniczy, ale także niebezpieczny krajobraz. Kamczatka to nie tylko malownicza kraina wulkanów. Półwysep jest także domem dla około 16 tys. kodiaków - podgatunku niedźwiedzi brunatnych. To największy drapieżnik lądowy obok niedźwiedzia polarnego. Dorosły samiec kodiaka waży do 700 kg, osiąga wzrost byka, a stojąc na tylnych łapach może mieć nawet 3 m wysokości. Sprawdź tanie loty na Kamczatkę!
x

Czy chodziło ci o tanie loty do Wrocławia?

Najczęstsze pytania odnośnie podróży na Kamczatkę

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Kamczatkę?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Kamczatkę. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy na Kamczatkę potrzebna jest wiza?
  Obywatele polscy udający się na Kamczatkę muszą mieć ważną wizę pobytową lub tranzytową. Należy ją wyrobić z wyprzedzeniem w odpowiedniej placówce dyplomatycznej.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Kamczatkę?
  Najtańszy lot na Kamczatkę w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 2363 zł na trasie Warszawa - Pietropawłowsk Kamczacki.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Kamczatkę?
  Najniższe ceny za tanie loty na Kamczatkę są w lutym na loty w kwietniu (ok. 2 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Kamczatkę?
  Obecnie na Kamczatkę nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Moskwie, lot trwa łącznie minimum 9h 29min.
 • Które linie latają na Kamczatkę bezpośrednio?
  Na Kamczatkę nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Na Kamczatkę można dolecieć liniami Aeroflot z przesiadkami w Moskwie.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest na Kamczatkę?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,F). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 220V, czyli prawie jak w Polsce (230V). Nie potrzebujesz adaptera.
  wtyczka typu Cwtyczka typu F