Jakdolece logo
  • Zaplanuj podróż
  • Zacznij tutaj
  • Oferty i okazje
    • Pakiety wyjazdowe do samodzielnej rezerwacji
    • Lot + Hotel
    • Zorganizowane wakacje
  • Znajdź i zarezerwuj
    • Loty
    • Noclegi
    • Ubezpieczenie
    • Atrakcje lokalne
    • Wynajem auta
    • Parking na lotnisku
    • Promy
    • Odwołany lot?
    • 🌴 Jednak zabierz mnie na gotowe wakacje
  • Zainspiruj się
    • Blog
    • Przewodniki
    • Mapa inspiracji
    • Co mogę wziąć do samolotu?
  • Konto
    • Znajdź rezerwację
    • Zaloguj
    • Załóż konto
Hotele > Hotele: Icod de los Vinos

Casa Antonia Guest House

Icod de los Vinos, Camino Real 4, 38434 Icod de los Vinos, Spain (1.4) km od centrum | Świetna lokalizacja - Pokaż mapę
1
1
1
1
1
1
1
1
1
1

Główne udogodnienia w hotelu

Całodobowa recepcja
Miejsca do palenia papierosów
Obiekt wolny od dymu tytoniowego
Ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie
Ogród
Taras
Gaśnica
Meble ogrodowe
Restauracja
Darmowe wifi
Dostęp do Internetu
Parking
Blisko plaży
Zwierzęta są akceptowane
W centrum

Lokalizacja

Icod de los Vinos, Camino Real 4, 38434 Icod de los Vinos, Spain - 1.4 km od centrum

Opinie Gości

Opis hotelu

Możesz wejść do restauracji znajdującej się w pobliżu. Czy chcesz być zawsze online? Dostępne Wi-Fi. Jeśli podróżujesz samochodem, to możesz zaparkować w strefie parkowania. Nie grozi Ci nuda, bo w pensjonacie znajdziesz miejsce na piknik i miejsce na barbecue.

Biuro organizacji wycieczek pensjonatu pomoże Ci w zarezerwowaniu wycieczki. Zwierzęta domowe są tu mile widziane. Dla gości pensjonatu dostępne są również inne usługi, na przykład, pralnia.

Ważne informacje

W hotelach w Hiszpanii mogą być naliczane obowiązkowe opłaty za uroczystą kolację. Goście proszeni są o bezpośredni kontakt z hotelem w celu uzyskania szczegółowych informacji.
Please inform Casa Antonia Guest House in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. If you cause damage to the property during your stay, you could be asked to pay up to EUR 100 after check-out, according to this property's Damage Policy.

Zasady

Zameldowanie i wymeldowanie

Zameldowanie od 14:00:00, wymeldowanie do 11:00:00

Wsparcie z wizą
  • Niewyszczególnione
Polityka no-show
  • Niewyszczególnione

Twoje kryteria

Obserwuj Nas
insta
insta
insta
insta
insta
insta
insta
insta
insta
Jakdolece logo

W Jakdolece wierzymy, że nikt nie powinien być pozbawiony szansy na spełnianie marzeń i życie po swojemu – w końcu każdy ma prawo do podróżowania po świecie, niezależnie od wielkości portfela.

Więcej

  • O nas
  • Dla blogerów
  • Kontakt

Informacje prawne

  • Regulamin strony
  • Polityka prywatności

2025 Jakdolece. Wszelkie prawa zastrzeżone.