Wszystko o budżetowych podróżach

Wyświetlono 1-10 z 53 wyników

Poradniki

Linie lotnicze zgubiły twój bagaż. I co teraz?

29.11.2023 Jakdolece 0

Stoisz przy taśmie bagażowej i z minuty na minutę robi się bardziej gorąco – walizek pojawia się coraz mniej, a Twojej ciągle brak? Zgubienie bagażu przez (...)

Inspiracje

Teneryfa - dlaczego warto?

22.11.2023 Jakdolece 0

Teneryfa - niekwestionowana perła Atlantyku, której urok rozciąga się daleko poza słoneczne plaże i turkusowe wody. Choć wielu kojarzy ją głównie z ide (...)

Poradniki

Pierwszy raz wynajmujesz auto w podróży? Poradnik od A do Z.

15.11.2023 Jakdolece 0

Podróżowanie samochodem daje niezrównane poczucie wolności i niezależności. Możliwość zatrzymania się w dowolnym miejscu, odkrywania zakątków po (...)

Inspiracje

Jarmarki Bożonarodzeniowe tuż tuż! Dokąd lecieć w grudniu?

08.11.2023 Jakdolece 1

Zimowe miesiące w europejskich miastach mają wyjątkowy urok. Gdy pierwszy śnieg pokryje dachy, a ulice rozświetlą tysiące lampek, rynki i stare miasta budzą się do ż (...)

Inspiracje

Straszne święta na świecie: nie tylko Halloween!

31.10.2023 Jakdolece 0

Halloween, z jego charakterystycznymi kostiumami, dyniami i słodyczami, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych (i uwielbianych!) świąt na świecie. Jednak warto za (...)

Inspiracje

Jordania: 10 powodów, dla których chcesz ją odwiedzić tej zimy!

25.10.2023 Jakdolece 0

Kiedy myślimy o miejscach, które mają w sobie magię, jednym z pierwszych, które przychodzi nam na myśl, jest: Jordania. To nie tylko miejsce na mapie & (...)

Poradniki

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym? [update 2023]

18.10.2023 Jakdolece 0

Podróżowanie samolotem to nie tylko emocje związane z odkrywaniem nowych miejsc, ale też konieczność dostosowania się do pewnych zasad. Jednym z najważniejszy (...)

Inspiracje

Podróżujesz sam/a? Najbezpieczniejsze miejsca na świecie dla solo-podróżników

11.10.2023 Jakdolece 0

Podróżowanie solo to wyjątkowe doświadczenie, które pozwala na głębokie poznawanie siebie i świata wokół. To szansa na nawiązanie nowych znajomo (...)

Poradniki

Urlop i deszcz: co robić, kiedy w wakacje pada?

04.10.2023 Jakdolece 0

Za oknem huk deszczu, a przed Tobą kilka dni wolnego w miejscu, które miało być oazą słońca. Czy to oznacza, że Twoje wakacje przepadły? Oczywiście, że nie! D (...)

Inspiracje

Wakacje pod palmą: TOP 10 egzotycznych kierunków świata

27.09.2023 Jakdolece 0

Jeśli marzysz o tym, żeby jeszcze zanim zima nadejdzie na dobre, uwolnić stopy od butów i poczuć miękki, gorący piasek pod palcami; jeżeli tęsknisz za smakiem (...)