Ty też tak masz?

Witaj w klubie

Nie masz czasu, wiedzy ani cierpliwości do mrówczego porównywania lotów i hoteli, ceny biur podróży są poza Twoim zasięgiem, a wakacje chcesz spędzać po swojemu – żeby nikt nie mówił Ci, co i kiedy masz robić?

Też tam byliśmy.

Rajskie wakacje

Rajskie wakacje

Ekscytujące citybreaki

Ekscytujące citybreaki

Wypady we dwoje

Wypady we dwoje

Wyprawy z plecakiem

Wyprawy z plecakiem

Wyjazdy z ekipą

Wyjazdy z ekipą

Zacznij tutaj

Budżetowo, elastycznie i bezpiecznie

Dziś pomagamy organizować samodzielne podróże

Jak? Za pomocą geniuszu technologii. Wychodząc naprzeciw potrzebom początkujących podróżników (którymi sami byliśmy!), stworzyliśmy własny, automatyczny system do wyszukiwania i zestawiania tanich lotów i świetnych okazji: 24/7, przez 365 dni w roku.

Teraz kiedy mamy ochotę znów ruszyć w drogę, zamiast ślęczeć długie godziny przy porównywarkach – popijamy w hamaku wodę z kokosa. A sieć algorytmów robi całą robotę za nas. I za Ciebie.

Brzmi dobrze? Spróbuj sam/a!

5

lat działania jakdolece.pl na rynku

24

godziny/dobę automatycznego zestawiania ofert

356

kierunków monitorowanych na całym świecie

1001

inspiracji podróżniczych w zasięgu ręki

Wybierz, co chcesz

Jak to działa?

Dobre dopasowanie (do potrzeb i do portfela) to podstawa. Dlatego w jakdolece.pl znajdziesz:

Pakiety wyjazdowe

Okazyjne zestawienia lotów, noclegów i dodatkowych usług do samodzielnej rezerwacji (na podstawie automatycznego systemu monitorującego najlepsze oferty w sieci, który działa 24/7, przez 365 dni w roku).

Chcę złowić okazję

Pojedyncze usługi

Niezależne wyszukiwarki lotów, noclegów, ubezpieczeń, wynajmu aut, atrakcji, a nawet parkingów na lotnisku – wybierz, jeśli chcesz złożyć puzzle Twojej podróży w 100% samodzielnie.

Zrobię to po swojemu

Zorganizowane wakacje

Zbiór najlepszych, aktualnych ofert biur podróży z całego świata – sięgnij po nie, jeśli jesteś w trybie leniwca. Każdemu z nas się czasem zdarza!

Zabierz mnie na gotowe

To Twój pierwszy raz?

Zanim zaczniesz

Decydujesz się na okazyjny pakiet albo samodzielną organizację wyjazdu? To świetnie! Ale pamiętaj: łowcy niskich cen muszą działać sprawnie i pewnie. By nie umknęły Ci sprzed nosa, zobacz, co mieć z tyłu głowy już w trakcie wyszukiwania.

Krótkotrwałość ofert

Okazje są zmienne – pojawiają się i znikają w mgnieniu oka; jeśli Ci na jakiejś zależy, działaj szybko! Jutro już może jej nie być.

Rezerwacje z użyciem karty kredytowej

Linie lotnicze (i pośrednicy) mogą wymagać płatności kartą kredytową – nie debetową. Upewnij się, że masz taką pod ręką.

Bagaż nadawany

Tanie ceny lotów często wynikają z taryfy ekonomicznej – braku bagażu nadawanego. Uważaj, jego dodanie może znacznie zwiększyć wartość koszyka!

Zbuduj swoją podróż
Lubisz mieć wszystko pod ręką?

Ściągnij apkę Jakdolece i planuj wakacje w telefonie!

Bądź pierwszy dzięki dopasowanym powiadomieniom o nowych ofertach i zawsze przygotowany dzięki podręcznym checklistom; a w trakcie podróży – śledź status lotów na wszystkich lotniskach świata na bieżąco.

App Store Google Play