Dobrze Cię widzieć

Cześć!

Kochamy odkrywać świat – tak, jak Ty. Wierzymy, że nikt nie powinien być pozbawiony szansy na spełnianie marzeń – niezależnie od wielkości portfela.

Dlatego by wspierać tych, którzy nie chcą odkładać życia na później, stworzyliśmy własny, automatyczny system do wyszukiwania i zestawiania tanich lotów i świetnych okazji 24/7, który działa 365 dni w roku.

Teraz kiedy mamy ochotę znów ruszyć w drogę, zamiast ślęczeć długie godziny przy porównywarkach — popijamy w hamaku wodę z kokosa. A sieć algorytmów robi całą robotę za nas.

I za Ciebie! Budżetowo, elastyczne i bezpiecznie.

O nas

Historia jakdolece.pl

Jak to się zaczęło?

Jakdolece.pl powstało niepozornie: jako hobbystyczny projekt, używający technologii (i programistycznych zapędów Jacka) do wyszukiwania najlepszej możliwej drogi między dwoma dowolnymi lotniskami na świecie.

Stąd wzięła się nazwa „jak dolecę” oraz podstawowa funkcjonalność mapy inspiracji, która – swoją drogą – działa na stronie do dziś. Kliknij kolejno na dwa dowolne lotniska i sprawdź!

Z biegiem czasu, dzięki testom własnym i znajomych budżetowych podróżników, projekt ewoluował: Jacek stworzył silnik monitorujący ceny lotów i uczący się historii cen, by w efekcie proponować te możliwie najtańsze.

Po przedstawieniu serwisu światu (i debiucie na międzynarodowych targach informatycznych CEBIT ASEAN w Bangkoku), kula śnieżna nowych funkcjonalności nabrała rozpędu, aż do najnowszej wersji. Jakdolece.pl pomaga dziś wszystkim początkującym podróżnikom w kompleksowej organizacji wyjazdu marzeń: od inspiracji, po wejście na pokład samolotu… i jeszcze dalej!

Zespół serwisu

Kto stoi za Jakdolece?

Jacek Zieliński
Pomysłodawca, autor silnika napędowego serwisu i zapalony podróżnik

Nie był w stanie zdecydować, co kocha w życiu bardziej – technologie czy świat rzeczywisty? Więc… je połączył! A wyprawy poza utarte szlaki idealnie równoważą jego programistyczną codzienność. Mimo że podróżuje na własną rękę od lat, wciąż regularnie korzysta z ofert własnego serwisu. Z wygody.

Content Ninjas
Content management

Jakdolece współpracuje z osobami, które zjadły zęby na budżetowym podróżowaniu. Doświadczenie zebrane w podróży poparte nowoczesną technologią stanowią mieszankę wybuchową w postaci kompleksowego wsparcia w organizacji Twoich własnych podróży.

Bot Czarek
Sztuczna inteligencja stworzona z kodów komputerowych Jacka

To on przez 24/7, przez 365 dni w roku bez chwili wytchnienia wyszukuje, analizuje i zestawia najlepsze okazje w sieci. Stale poszerza zakres danych i „uczy się” historii cen na bieżąco – by na tej podstawie automatycznie decydować o atrakcyjności oferty i publikować ją w serwisie w trybie natychmiastowym.

Może Ty?
Szef(owa) Inspiracji Podróżniczych

Poszukujemy osobnika (lub osobniczki) do prowadzenia bloga, który/a umie pisać z humorem i zna się na organizowaniu podróży. Najlepiej, żeby miał/a w domu globus lub przynajmniej mapę świata, a na półce stały książki i przewodniki turystyczne, a nie tylko kubki z napisami "Keep calm and travel". Oczywiście, oczekujemy, że umiejętności pisarskie będą nienaganne, ale najważniejsze, żeby potrafił/a bawić się słowami i zarażać humorystycznym podejściem do podróżowania.
Ps. Powyższy opis stworzył Bot Czarek. Wybaczcie jego czerstwe poczucie humoru, ale rzeczwiście zależy nam na osobie która "zjadła zęby" na samodzielnych podróżach. Inaczej wszystkie posty pisałby Czarek. ;)

Jacek Zieliński

Jacek Zieliński

Założyciel

Bot Czarek

Content Ninjas

Content management

Bot Czarek

Bot Czarek

Poszukiwacz okazji

Może Ty?

Może Ty?

Copywriter

Opinie o jakdolece.pl

Mówią o nas!

Dla nas pomoc w odkrywaniu świata i radość z podróżowania klientów jest najważniejsza. Właśnie dlatego opinie zadowolonych podróżników to dla nas najlepsze potwierdzenie, że robimy dobrze to, co kochamy.

Mówią o nas

Polecam usługę! Korzystałam z Jak Dolecę przy planowaniu podróży dookoła świata. Dzięki niej szybko i budżetowo zabukowałam kilkanaście lotów. Prościej się nie da. :)

Katarzyna S.

Świetny portal, fantastyczne oferty lotów, polecam każdemu planującemu podróż :)

Agata S.

Pomocna, intuicyjna aplikacja, warto skorzystać, polecam!

Mateusz B.

Jakdolece.pl w biznesie

Nasi partnerzy

Skyscanner
Kiwi
Wakacje.pl
Rankomat
GetYourGuide
Parklot