Tanie loty do Kenii w 2021

Kenia – państwo położone we wschodniej części Afryki. To właśnie tu najlepiej wybrać się na safari i zobaczyć rzadkie zwierzęta na własne oczy. Jednak to nie wszystko, co nas tu spotka. To także piękne plaże, afrykańska kultura i malownicze krajobrazy z górą Kilimandżaro w tle. Kenia leży nad Oceanem Indyjskim. Na globusie znajdziemy ją na samym równiku, na wschodzie Afryki. Graniczy z Etiopią na północy, Tanzanią na południu, Ugandą na zachodzie, a na północnym wschodzie także z Somalią – jednym z najbiedniejszych afrykańskich państw. Pomimo tego, sama Kenia należy do najbogatszych państw tej części kontynentu. Posiada ustrój demokratyczny, a także reputację jako raczej jedno z bezpieczniejszych państw Afryki. Zobacz tanie loty do Kenii!
x

Najczęstsze pytania odnośnie podróży do Kenii

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Kenii?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Kenii. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Kenii potrzebna jest wiza?
  Aby wjechać do Kenii potrzebny jest paszport ważny jeszcze przez co najmniej sześć miesięcy oraz wiza, którą można wykupić na lotnisku lub przez internet.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Kenii?
  Najtańszy lot do Kenii w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1746 zł na trasie Berlin - Nairobi.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Kenii?
  Najniższe ceny za tanie loty do Kenii są w styczniu na loty w kwietniu (ok. 3 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Kenii?
  Obecnie do Kenii nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Stambule, lot trwa łącznie minimum 8h 25min.
 • Które linie latają do Kenii bezpośrednio?
  Do Kenii nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Kenii można dolecieć liniami Turkish Airlines z przesiadkami w Stambule.