Tanie loty do Maroka w 2020 od 256 zł!

Najczęstsze pytania o tanie loty do Maroka

Marrakesz, nazywany „czerwonym miastem”, czaruje i uwodzi. Zachwycają wieże misternie zdobionych minaretów. Przyciągają bazary wypełnione kolorowymi i pachnącymi przyprawami. Urzeka orientalny urok połączony z niezwykłą otwartością i gościnnością mieszkańców. Marrakesz to miasto jedyne w swoim rodzaju. Marrakesz to czwarte co do wielkości miasto w Maroku, a zarazem nieoficjalna stolica południa kraju. Miejsce to oferuje prawdziwą mieszankę krajobrazową – od wysokogórskiej scenerii po rozległe pustynie, głębokie doliny i wąwozy. To również niespotykana nigdzie mozaika kulturowa, ponieważ spotykają się tu dwie odmienne kultury – tradycyjnych Berberów oraz napływających ludzi z Zachodu. Miasto podzielone jest tak naprawdę na dwie części. Współczesną – pełną luksusowych hoteli, modnych sklepów, restauracji i ekskluzywnych herbaciarni oraz zabytkową medynę otoczoną 10-kilometrowymi murami. Marrakesz, nazwany czasem „bajkową krainą tysiąca i jednej nocy”, łączy w sposób wyjątkowy wyrafinowany luksus z wielowiekową tradycją świata północnej Afryki.

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Maroka?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Maroka. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Maroka potrzebna jest wiza?
  Nie, wystarczy paszport. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Maroka?
  Najtańszy lot do Maroka w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 256 zł na trasie Warszawa Modlin - Marakesz.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Maroka?
  Najniższe ceny za tanie loty do Maroka są w listopadzie na loty w grudniu (ok. miesiąc wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Maroka?
  Lot do Maroka trwa średnio minimum 4h 46min.
 • Które linie latają do Maroka bezpośrednio?
  Do Maroka latają bezpośrednio linie Wizz Air.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Maroka?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,E). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 220V, czyli prawie jak w Polsce (230V). Nie potrzebujesz adaptera.
  wtyczka typu Cwtyczka typu E
searchFiltruj oferty