Zaplanuj swoją podróż

 • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
 • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
 • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Znajdź idealny hotel

Tanie loty na Karaiby w 2022 🏝️

x

Karaiby

Karaiby to obowiązkowe miejsce na liście każdego podróżnika. Ponad 20 malowniczych wysp dogodzi najbardziej wybrednym obieżyświatom. Wyspy Karaibskie przyciągają nie tylko wspomnieniem grasujących niegdyś na tych wodach piratów, ale też wizją odpoczynku w cieniu palm, lazurowego morza i kulturowych kontrastów.Karaiby to w rzeczywistości grupa większych i mniejszych wysp, które oddzielają Morze Karaibskie i Zatokę Meksykańską od Oceanu Atlantyckiego. Mimo że większości kojarzą się obecnie z Jackiem Sparrowem i kolorowym drinkiem z parasolką - warto przyjrzeć im się dokładniej. To barwne miejsce przenikania się wielu kultur.Sprawdź tanie loty i oferty wakacyjne na Karaiby!

Największe atrakcje

 • Monkeyland - Monkeyland to park rozrywki w Punta Cana, na Dominikanie. Jest to miejsce, gdzie można oglądać i dotykać małpki różnych gatunków. Monkeyland jest otwarty dla wszystkich i oferuje wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Linki do powyższych atrakcji są linkami afiliacyjnymi. Korzystając z nich wspierasz rozwój naszego portalu. Dziękujemy. 🙂

Klimat na Karaibach

Providenciales

Punta Cana

Santo Domingo

Montego Bay

Hawana

Varadero

Georgetown

Nassau

Bridgetown

San Juan

Philipsburg

Najczęstsze pytania odnośnie podróży na Karaiby

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Karaiby?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Karaiby. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Karaiby?
  Najtańszy lot na Karaiby w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1657 zł na trasie Berlin - Punta Cana.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Karaiby?
  Najniższe ceny za tanie loty na Karaiby są w styczniu na loty w lutym (ok. miesiąc wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Karaiby?
  Obecnie na Karaiby nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Amsterdamie, lot trwa łącznie minimum 11h 11min.
 • Które linie latają na Karaiby bezpośrednio?
  Na Karaiby nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Na Karaiby można dolecieć liniami KLM Royal Dutch Airlines z przesiadkami w Amsterdamie.