Zaplanuj swoją podróż

 • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
 • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
 • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Tanie loty z Gdańska do Apulii w 2021

Apulia od lat przyciąga dziesiątki tysięcy turystów – położona na samym koniuszku (słynnym „obcasie”) Włoch reprezentuje wszystko to, co najlepsze – słońce w dużych ilościach, eleganckie resorty z szerokimi, piaszczystymi plażami oraz pełne zaskakującej architektury malutkie miasteczka i wsie. Ponadto Apulia określana jest mianem „stylowego” regionu – elegancka architektura, wysmakowana bogata kuchnia i hołdująca zasadzie „dolce vita” kultura tworzą tu razem wspaniałą mieszankę.\ Podróż do Apulii będzie dla każdego wyjątkowym przeżyciem. Zacząć warto w Bari, stolicy regionu, miasta z niepowtarzalnym klimatem. Przez setki lat było ono jednym z ważniejszych i bogatszych portów Europy – dziś jego świetność można podziwiać m.in. w Bari Vecchio, czyli „Starym Bari”. Wąskie uliczki oraz wznoszące się obok siebie kamienice bogatych gildii i rodów kupieckich czy połyskujący złotem sufit wspaniałej Bazyliki św. Mikołaja są niemymi świadkami miejscowej historii. W Bari warto oddychać głęboko świeżym, morskim powietrzem – najlepiej spacerując nadmorskim bulwarem w stronę zachodzącego słońca. Na końcu znajdziemy potężny Fort św. Antoniego – dawniej broniący mieszkańców Bari, dziś będący elegancką i niezwykle popularną galerią sztuki. Sprawdź tanie loty do Apulii!
x

Czy chodziło ci o tanie loty do Gdańska?

Najczęstsze pytania odnośnie podróży do Apulii

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Apulii?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Apulii. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Apulii?
  Najtańszy lot do Apulii w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 72 zł na trasie Kraków - Bari.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Apulii?
  Najniższe ceny za tanie loty do Apulii są w grudniu na loty w grudniu (w tym samym miesiącu).
 • Jak długo trwa lot do Apulii?
  Lot do Apulii trwa średnio minimum 1h 49min.
 • Które linie latają do Apulii bezpośrednio?
  Do Apulii latają bezpośrednio linie WizzAir, Ryanair.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Apulii?
  Wtyczki do prądu są głównie typu europejskiego (C,F,L). W większości miejsc nie będziesz potrzebować przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu Fwtyczka typu L