Tanie loty z Gdańska do Rio De Janeiro w 2021 od 1935 zł!

x

Gdzie polecieć bez testu na Covid i kwarantanny?

Czy chodziło ci o tanie loty do Gdańska?

Dawna stolica Brazylii i jednocześnie drugie co do wielkości miasto tego państwa cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów. W 2012 roku krajobraz naturalny Rio de Janeiro został wpisany na listę UNESCO. W tym Cudownym Mieście (jak czasem określa się Rio) wiele atrakcji znajdą zarówno zwolennicy leniuchowania na plaży jak i zwiedzania zabytków.Mieszkańcy Rio de Janeiro nie pozwalają też nikomu zapomnieć, że sportem narodowym Brazylii jest piłka nożna. Jest uwielbiana przez niemal każdego chłopca w kraju. Młodzi fani udowadniają, że nie potrzebują dużego trawiastego boiska, by spędzić cały dzień na grze. Rio jest kojarzone również z odbywającym się tu karnawałem, ale warto odwiedzić to miejsce nie tylko podczas jego trwania. Sprawdź tanie loty do Rio De Janeiro!

Najczęstsze pytania o tanie loty do Rio De Janeiro

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Rio De Janeiro?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Rio De Janeiro. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Rio De Janeiro potrzebna jest wiza?
  Nie, wystarczy paszport. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Rio De Janeiro?
  Najtańszy lot do Rio De Janeiro w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1935 zł na trasie Berlin - Rio De Janeiro.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Rio De Janeiro?
  Najniższe ceny za tanie loty do Rio De Janeiro są w kwietniu na loty w grudniu (ok. 8 miesięcy wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Rio De Janeiro?
  Obecnie do Rio De Janeiro nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Lizbonie, lot trwa łącznie minimum 14h 9min.
 • Które linie latają do Rio De Janeiro bezpośrednio?
  Do Rio De Janeiro nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Rio De Janeiro można dolecieć liniami Ryanair, TAP Portugal z przesiadkami w Lizbonie.