Tanie loty z Wrocławia do Szwajcarii w 2020 od 242 zł!

searchFiltruj oferty

Czy chodziło ci o tanie loty do Wrocławia?

Finansowa stolica i największe miasto Szwajcarii, które kojarzy się z biznesem oraz ogromnym zorganizowaniem. Niezwykle malowniczo położone, zachwycające swoją odprężającą atmosferą. Warto odsunąć na bok myśli o bankach, korporacjach oraz białych koszulach, by poznać zupełnie inną twarz Zurychu, bo to miasto nie tylko dla bogaczy. Zurych, choć położony pomiędzy alpejskimi szczytami jest miejscem, gdzie panuje niemal śródziemnomorska atmosfera. Wszystko dzięki jezioru Zuryskiemu i rzece Limmat. Trudno uwierzyć, ale pod względem ilości wodnych kąpielisk Zurych jest miastem numer 1 w Europie. Co więcej, ich tradycja sięga 2000 lat wstecz, kiedy to pierwsze kąpielisko zostało wybudowane jeszcze przez starożytnych Rzymian. Jedne z najbardziej znanych i najstarszych to Frauenbadi, które jest przeznaczone tylko dla kobiet oraz Flussbad Schanzengraben - wyłącznie dla mężczyzn. Co ciekawe, oba po zmierzchu dostępne są dla wszystkich. Bardzo popularne jest także kąpielisko Seedbad Enge. Latem woda w jeziorze ma około 18-20 stopni Celsjusza, czyli tyle, co Bałtyk.

Najczęstsze pytania o tanie loty do Szwajcarii

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Szwajcarii?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Szwajcarii. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Szwajcarii potrzebny jest paszport?
  Nie, wystarczy dowód osobisty. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku, a pobyt możliwy jest do 90 dni.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Szwajcarii?
  Najtańszy lot do Szwajcarii w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 242 zł na trasie Warszawa - Zurych.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Szwajcarii?
  Najniższe ceny za tanie loty do Szwajcarii są w październiku na loty w marcu (ok. 5 miesięcy wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Szwajcarii?
  Lot do Szwajcarii trwa średnio minimum 1h 42min.
 • Które linie latają do Szwajcarii bezpośrednio?
  Do Szwajcarii latają bezpośrednio linie Swiss International Air Lines, Helvetic Airways, Swiss, LOT.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Szwajcarii?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,J). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu J