Tanie loty z Gdańska na Bali w 2020 od 2361 zł!

searchFiltruj oferty

Czy chodziło ci o tanie loty do Gdańska?

Bali jest inne od reszty świata. Przyjeżdżają tu miliony turystów i prawie każdy jest zachwycony i znajduje coś dla siebie. Bali to stosunkowo nieduża wyspa. Jej powierzchnia to zaledwie 5,6 tys. kilometrów kwadratowych. Rozciąga się na długości 145 kilometrów i szerokości 80 km. Na tym niewielkim skrawku Ziemi znajdują się jedne z najpiękniejszych plaż naszej planety. Różnorodność krajobrazu wyspy jest zachwycająca. Podziwiać tu możemy bujną dziką dżunglę, nasycone niesamowitą zielenią niezliczone tarasy ryżowe, piękne wzgórza i doliny, czy niesamowite jeziora przyklejone do zboczy gór. Nieodzowną częścią tak spektakularnego krajobrazu jest architektura. Ciekawostką jest, że na wyspie nie może powstać żaden budynek, który będzie przewyższał palmę. Jest to jeden z powszechnie panujących zwyczajów, który z czasem przeobraził się w panujące na co dzień prawo. Wszystkie budynki znajdujące się na Bali osiągają maksymalnie dwa piętra. Dotyczy to także międzynarodowych sieci hoteli. Nawet w dawnej stolicy wyspy Singaraja nie ma żadnych wieżowców ani europejskich budynków. Stacje benzynowe oraz supermarkety mają charakterystyczne spadziste, balijskie daszki. Wszystko jest budowane według unikalnego stylu architektonicznego. Każdy dom mieszkalny ukierunkowany jest osią w kierunku świętej góry Agung. Musi również posiadać specjalną bramę, która blokuje wejście dla duchów. Takich symboli znajdziemy tu mnóstwo.

Najczęstsze pytania o tanie loty na Bali

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Bali?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Bali. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy na Bali potrzebna jest wiza?
  Nie, wystarczy paszport. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Bali?
  Najtańszy lot na Bali w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 2361 zł na trasie Praga - Bali.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Bali?
  Najniższe ceny za tanie loty na Bali są w maju na loty w sierpniu (ok. 3 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Bali?
  Obecnie na Bali nie ma bezpośrednich rejsowych połączeń z Polski. Długość lotu zależy od liczby przesiadek.
 • Które linie latają na Bali bezpośrednio?
  Na Bali nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Na Bali można dolecieć liniami SriLankan Airlines z przesiadkami w Colombo, w Singapurze.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest na Bali?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,F). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu F