Tanie loty z Gdańska na Florydę w 2020 od 1321 zł!

searchFiltruj oferty

Czy chodziło ci o tanie loty do Gdańska?

Floryda nazywana jest Stanem Słońca i przemawiają za tym istotne fakty: 1400 km plaż, ponad 30 000 jezior oraz Florida Keys – długi łańcuch wysp ciągnący się od południowego krańca po Park Narodowy Everglades. Dla entuzjastów sportu dostępne są pola golfowe, tenis, sporty wodne (surfing, windsurfing, narty wodne, nurkowanie). Fort Lauderdale, z setkami mil dróg wodnych, nazywany jest „Wenecją Ameryki”. Miasto to leży w samym sercu złotego wybrzeża Florydy. Jest ono także sławne z egzotycznych restauracji, nocnych klubów, dyskotek, teatrów oraz przyjaznych, żyjących „na luzie” ludzi.

Najczęstsze pytania o tanie loty na Florydę

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Florydę?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Florydę. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy na Florydę potrzebna jest wiza?
  Osoby udające się na Florydę w celach turystycznych lub biznesowych na okres nie dłuższy niż 90 dni nie muszą posiadać wizy amerykańskiej, ale zobowiązani są do rejestracji w Elektronicznym Systemie Autoryzacji Podróży (Electronic System for Travel Authorization - ESTA), który dostępny jest na stronie: https://esta.cbp.dhs.gov. Koszt rejestracji to 14 dolarów USD.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Florydę?
  Najtańszy lot na Florydę w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1321 zł na trasie Berlin - Miami.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Florydę?
  Najniższe ceny za tanie loty na Florydę są w marcu na loty w lutym (ok. 11 miesięcy wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Florydę?
  Obecnie na Florydę nie ma bezpośrednich rejsowych połączeń z Polski. Długość lotu zależy od liczby przesiadek.
 • Które linie latają na Florydę bezpośrednio?
  Na Florydę nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Na Florydę można dolecieć liniami Ryanair z przesiadkami w Londynie.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest na Florydę?
  Wtyczki do prądu są typu amerykańskiego (A,B). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu A. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 120V. Sprawdź, czy twoja ładowarka / zasilacz obsługuje zakres napięcia 120V (przykładowo 100-240V). Jeśli nie, potrzebny ci będzie dodatkowo adapter / transformator napięcia.
  wtyczka typu Awtyczka typu B