Zaplanuj swoją podróż

 • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
 • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
 • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Tanie loty z Gdańska do Libanu w 2022

Eklektyzm i dynamika – to dwa hasła, którymi najkrócej można opisać to miasto. Nowoczesność przenika się tu ze śladami historii, bogactwo z biedą, klasycystyczne wille z arabskimi bazarami, a skąpe bluzki odsłaniające kobiece brzuchy z czarnymi niqabami, zza których widać jedynie piękne oczy Libanek. Meczety sąsiadują z klubami nocnymi i sklepami z wyszukaną bielizną. Muzułmanie mieszają się na ulicy z arabskimi chrześcijanami – maronitami. To miasto, które przyjmuje w swoje ramiona każdego, rozbrzmiewając wieloma językami i nurzając się w wielokulturowości. I wciąż pędzi do przodu.Odczuwa się to na każdym kroku. Eleganckie limuzyny płyną ulicami, wystrojone kobiety odwiedzają markowe sklepy, a mężczyźni w garniturach sławnych projektantów nie odrywają od ucha najnowszych modeli telefonów. Rozentuzjazmowani studenci Uniwersytetu Amerykańskiego w Bejrucie oblegają bary z szybkimi przekąskami, jednego dnia wybierając ofertę McDonaldsa, drugiego tradycyjnego falafela. Ulice kipią od samochodowego ruchu. Stolica pnie się w górę, z każdym miesiącem o kolejne piętra. Pas wzdłuż morza to ciąg podświetlanych nocą drapaczy chmur, pełnych szkła i stali, z lasem palm i egzotycznych roślin rosnących na dachach i balkonach. Pomiędzy nimi majaczą sylwetki budynków, które dopiero powstają. Za kilka lat Bejrut – jeżeli krwawa historia znów nie wplącze się w jego dzieje – będzie święcącą blaskiem tysięcy świateł metropolią, równającą się z ociekającym bogactwem Dubajem czy Abu Zabi. Sprawdź tanie loty do Libanu!
x

Czy chodziło ci o tanie loty do Gdańska?

Najczęstsze pytania odnośnie podróży do Libanu

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Libanu?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Libanu. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Libanu potrzebna jest wiza?
  Aby wjechać do Libanu potrzebny jest paszport ważny jeszcze przez co najmniej sześć miesięcy oraz wiza, którą można wykupić na lotnisku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Libanu?
  Najtańszy lot do Libanu w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 802 zł na trasie Warszawa - Bejrut.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Libanu?
  Najniższe ceny za tanie loty do Libanu są w sierpniu na loty w październiku (ok. 2 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Libanu?
  Lot do Libanu trwa średnio minimum 3h 39min.
 • Które linie latają do Libanu bezpośrednio?
  Do Libanu latają bezpośrednio linie Eurowings, Sundair.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Libanu?
  Wtyczki do prądu są głównie typu europejskiego (C,D,G). W większości miejsc nie będziesz potrzebować przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu Dwtyczka typu G