Tanie loty z Gdańska na Majorkę w 2021 od 136 zł!

x

Gdzie polecieć bez testu na Covid i kwarantanny?

Czy chodziło ci o tanie loty do Gdańska?

Baleary gwarantują wypoczynek na rozgrzanych słońcem plażach, a jednocześnie są gratką krajoznawczą dla miłośników kultury i przyrody. Górskie klasztory, urocze wioski, imponujące zamki i twierdze, prehistoryczne zabytki, miejsca, które inspirowały takich artystów jak Fryderyk Chopin, Joan Miró czy Antoni Gaudi, jaskinie, ostoje ptaków i podwodne skarby przyrody - to wszystko znajdziemy w tym niewielkim zakątku Morza Śródziemnego.Majorka jest największą wyspą Balearów - z tego też powodu George Sand nazywała ją "wielką Balearą". Najbardziej urodzajna wyspa archipelagu, relikcie kontynentu, o silnie zaznaczonych wpływach śródziemnomorskich, który połączywszy bez wątpienia Hiszpanię z Afryką, cieszy się klimatem i wytworami zarówno jednej, jak i drugiej - notuje w swej książce pisarka po spędzeniu na wyspie trzech zimowych miesięcy na przełomie lat 1838 i 1839. Towarzyszył jej wtedy Fryderyk Chopin. Sprawdź tanie loty na Majorkę!

Najczęstsze pytania o tanie loty na Majorkę

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Majorkę?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Majorkę. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy na Majorkę potrzebny jest paszport?
  Nie, wystarczy dowód osobisty. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku, a pobyt możliwy jest do 90 dni.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Majorkę?
  Najtańszy lot na Majorkę w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 136 zł na trasie Berlin - Palma de Mallorca.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Majorkę?
  Najniższe ceny za tanie loty na Majorkę są we wrześniu na loty w październiku (ok. miesiąc wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Majorkę?
  Lot na Majorkę trwa średnio minimum 2h 27min.
 • Które linie latają na Majorkę bezpośrednio?
  Na Majorkę latają bezpośrednio linie Travel Service, easyJet.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest na Majorkę?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,F). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu F