Tanie loty z Łodzi do Australii w 2020 od 3432 zł!

searchFiltruj oferty

Na zachodnim krańcu wybrzeża Australii, przy ujściu rzeki Łabędziej do Oceanu Indyjskiego, znajduje się jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na świecie. Leżące u podnóża łańcucha górskiego Darling, Perth zamieszkuje 1,65 mln osób, co daje mu czwarte miejsce na liście najbardziej zaludnionych miast kraju. Tętniąca życiem stolica stanu Australia Zachodnia nie różniłaby się prawdopodobnie niczym od innych światowych metropolii, gdyby nie fakt, że do najbliższego dużego miasta jest stąd prawie 3000 km! Poznajcie bliżej Perth - najbardziej odizolowane miasto świata!

Najczęstsze pytania o tanie loty do Australii

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Australii?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Australii. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Australii potrzebna jest wiza?
  Aby wjechać do Australii potrzebny jest paszport oraz wiza elektroniczna. Można ją wyrobić przez internet, wystarczy wypełnić krótki wniosek. Jest ona przypisana do paszportu podróżującego, nie trzeba nic wklejać do paszportu.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Australii?
  Najtańszy lot do Australii w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 3432 zł na trasie Warszawa - Perth.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Australii?
  Najniższe ceny za tanie loty do Australii są w styczniu na loty w maju (ok. 4 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Australii?
  Obecnie do Australii nie ma bezpośrednich rejsowych połączeń z Polski. Długość lotu zależy od liczby przesiadek.
 • Które linie latają do Australii bezpośrednio?
  Do Australii nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Australii można dolecieć liniami z przesiadkami w Colombo.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Australii?
  Wtyczki do prądu są typu I. Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu I. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu I