Tanie loty z Łodzi do Czarnogóry w 2021 od 197 zł!

x

Gdzie polecieć bez testu na Covid i kwarantanny?

Czarnogóra jest niewielkim, ale pięknym krajem o bujnej śródziemnomorskiej roślinności, z małymi skalistymi wyspami i ruinami twierdz oraz zamków, położonym na wybrzeżu Adriatyku. Graniczy z Albanią, Bośnią i Hercegowiną, Serbią, Kosowem i Chorwacją. Czarnogóra kusi krystalicznie czystymi wodami i piaszczystymi plażami, a w głębi kraju uwagę przykuwają ośnieżone górskie szczyty i Jezioro Szkoderskie, w którym żyją najrozmaitsze gatunki ryb i gdzie znaleźć można architektoniczne perełki. Będąc w tym kraju, warto odwiedzić takie miejsca jak: Bijelo Polje, Budva z jej kościołami i murami obronnymi, Cetynia, Kotor, Podgorica, a ponadto parki narodowe Durmitor (najgłębszy w Europie kanion rzeki Tara) i Lovćen, Boka Kotorska, wzniesiona w XV wieku wenecka twierdza Haj-Nehaj w Sutomore, monastyr Savina w Herceg-Novi, klasztor Ostrog, plaże Sveti Stefan ze starodawnymi murami obronnymi, które chroniły przed piratami oraz XV-wieczną cerkwią i licznymi wąskimi, krętymi uliczkami i Ulcinj, a także Risan i Perest, które mają piękny port. Zobacz tanie loty na Dominikanę!

Najczęstsze pytania o tanie loty do Czarnogóry

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Czarnogóry?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Czarnogóry. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Czarnogóry potrzebny jest paszport?
  Nie, wystarczy dowód osobisty. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku, a pobyt możliwy jest do 90 dni.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Czarnogóry?
  Najtańszy lot do Czarnogóry w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 197 zł na trasie Berlin - Podgorica.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Czarnogóry?
  Najniższe ceny za tanie loty do Czarnogóry są we wrześniu na loty we wrześniu (w tym samym miesiącu).
 • Jak długo trwa lot do Czarnogóry?
  Lot do Czarnogóry trwa średnio minimum 0h 0min.
 • Które linie latają do Czarnogóry bezpośrednio?
  Do Czarnogóry latają bezpośrednio linie .
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Czarnogóry?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,F). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu F