Tanie loty z Łodzi do Gruzji w 2020 od 143 zł!

searchFiltruj oferty

Kutaisi jest drugim co do wielkości miastem Gruzji i centrum administracyjnym regionu Imeretia. Stanowi także ważny ośrodek naukowy, kulturalny i przemysłowy Gruzji. Miasto oddalone jest od Tbilisi o 220 km i leży na obu brzegach rzeki Rioni. Była stolica Gruzji to także jedno z najstarszych miast na świecie. Założono je w miejscu uważanym za najlepsze i najbardziej urodzajne w całym starożytnym państwie. Spotykały się tutaj trzy szlaki handlowe: jeden prowadził do Iberii, drugi na południe, a trzecim Kutaisi połączone było z portami Morza Czarnego nie tylko drogą lądową, ale również rzeką Rioni. Przez wieki rezydowali tu władcy państw obejmujących zachodnie regiony dzisiejszej Gruzji. Kutaisi to miasto, którego nie można ominąć, podróżując po Gruzji. Stanowi ono także doskonałą bazę wypadową do zwiedzania licznych atrakcji w okolicy.

Najczęstsze pytania o tanie loty do Gruzji

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Gruzji?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Gruzji. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Gruzji potrzebny jest paszport?
  Nie, wystarczy dowód osobisty. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku, a pobyt możliwy jest do 90 dni.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Gruzji?
  Najtańszy lot do Gruzji w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 143 zł na trasie Warszawa - Kutaisi.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Gruzji?
  Najniższe ceny za tanie loty do Gruzji są w maju na loty w lipcu (ok. 2 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Gruzji?
  Lot do Gruzji trwa średnio minimum 2h 44min.
 • Które linie latają do Gruzji bezpośrednio?
  Do Gruzji latają bezpośrednio linie Wizz Air.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Gruzji?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,F). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 220V, czyli prawie jak w Polsce (230V). Nie potrzebujesz adaptera.
  wtyczka typu Cwtyczka typu F