Tanie loty z Łodzi na Kajmany w 2020 od 2239 zł!

searchFiltruj oferty

Kajmany to brytyjskie terytorium znajdujące się 150 km na południe od Kuby. Uchodzi za tropikalny plac zabaw światowej śmietanki towarzyskiej, a największą sławę zawdzięcza liberalnym przepisom bankowym. Kajmany składają się z trzech wysp położonych na Morzu Karaibskim, w pobliżu Jamajki. Ich symbolem jest słynna postać Pana Żółwia - Sir Turtle. To narodowe logo stworzył w 1963 r. Suzy Soto. Pieczątkę z żółwiem dostaniemy m.in. w miejscowej informacji turystycznej lub w samolotach linii Cayman Airways.

Najczęstsze pytania o tanie loty na Kajmany

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Kajmany?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Kajmany. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy na Kajmany potrzebna jest wiza?
  Nie, wystarczy paszport. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Kajmany?
  Najtańszy lot na Kajmany w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 2239 zł na trasie Berlin - Georgetown.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Kajmany?
  Najniższe ceny za tanie loty na Kajmany są w styczniu na loty w kwietniu (ok. 3 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Kajmany?
  Obecnie na Kajmany nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Nowym Jorku, lot trwa łącznie minimum 13h 17min.
 • Które linie latają na Kajmany bezpośrednio?
  Na Kajmany nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Na Kajmany można dolecieć liniami LOT, Cayman Airways z przesiadkami w Nowym Jorku.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest na Kajmany?
  Wtyczki do prądu są typu amerykańskiego (A,B). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu A. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 120V. Sprawdź, czy twoja ładowarka / zasilacz obsługuje zakres napięcia 120V (przykładowo 100-240V). Jeśli nie, potrzebny ci będzie dodatkowo adapter / transformator napięcia.
  wtyczka typu Awtyczka typu B