Zaplanuj swoją podróż

 • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
 • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
 • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Tanie loty z Łodzi do Nowej Zelandii w 2022

Nowa Zelandia jest przez wielu uznawana za najpiękniejsze miejsce na Ziemi. Tutaj prym wiedzie przyroda, a krajobrazy zadziwiają swą różnorodnością. Zobaczymy tu: wulkany o ośnieżonych szczytach i turkusowe jeziora w ich kraterach, zielone równiny żywiące 43 mln baranów, plaże o piasku białym, złotym lub czarnym, imponujące gejzery i jeziora z „gotującym się błotem”, lasy tropikalne i małe kiwi (godło narodowe), a także ogromne sosny kauri, niektóre mające nawet dwa tysiące lat. Tutaj najbardziej ekstremalne atrakcje są dostępne wszystkim: skok na bungee albo na spadochronie, wyprawy na lodowce i wulkany w jednym z czternastu parków narodowych, zwiedzanie na ogromnych głębokościach podziemnych jaskiń, nurkowanie wokół wraków, surfowanie po falach Oceanu Spokojnego lub Morza Tasmana.Auckland to największe i najnowocześniejsze miasto Nowej Zelandii. Na uwagę zasługują ogrody Domain Garden, słynne wzgórze One Three i dzielnica Parnell Village. W mieście są wspaniałe restauracje, kwitnie klubowe życie nocne. Warto pojechać nad zatokę Auckland Bay i zwiedzić podwodny świat w Underwater World. Sprawdź tanie loty do Nowej Zelandii!
x

Najczęstsze pytania odnośnie podróży do Nowej Zelandii

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Nowej Zelandii?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Nowej Zelandii. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Nowej Zelandii potrzebna jest wiza?
  Nie, wystarczy paszport. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Nowej Zelandii?
  Najtańszy lot do Nowej Zelandii w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 4001 zł na trasie Berlin - Auckland.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Nowej Zelandii?
  Najniższe ceny za tanie loty do Nowej Zelandii są w lutym na loty w styczniu (ok. 11 miesięcy wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Nowej Zelandii?
  Obecnie do Nowej Zelandii nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Seulu, lot trwa łącznie minimum 20h 50min.
 • Które linie latają do Nowej Zelandii bezpośrednio?
  Do Nowej Zelandii nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Nowej Zelandii można dolecieć liniami LOT, Air New Zealand z przesiadkami w Seulu.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Nowej Zelandii?
  Wtyczki do prądu są typu I. Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu I. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu I