Tanie loty z Łodzi do Rosji w 2020 od 325 zł!

searchFiltruj oferty

Powiedzieć, że Petersburg to piękne miasto, to właściwie nie powiedzieć nic. Wenecja Północy, światowa stolica sztuki, metropolia położona na 101 wyspach, złote miasto - można by bez końca wymieniać jego przydomki, a i tak nie uda nam się oddać urody tego miejsca. Trzeba je po prostu zobaczyć. W Petersburgu bez wątpienia króluje złoto. Tutejsze cerkwie, pałace i muzea wprost kapią od tego cennego kruszcu, a do tego mosty i najważniejsze budynki miasta każdej nocy są rozświetlane iluminacjami, które podkreślają wyjątkowość grodu nad Newą. Po Moskwie to najważniejsze miasto w Rosji - zarówno pod względem bogactwa kulturowego, jak i gospodarczego.

Najczęstsze pytania o tanie loty do Rosji

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Rosji?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Rosji. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Rosji potrzebna jest wiza?
  Obywatele polscy udający się do Rosji muszą mieć ważną wizę pobytową lub tranzytową. Należy ją wyrobić z wyprzedzeniem w odpowiedniej placówce dyplomatycznej.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Rosji?
  Najtańszy lot do Rosji w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 325 zł na trasie Kraków - St. Petersburg.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Rosji?
  Najniższe ceny za tanie loty do Rosji są w maju na loty w lipcu (ok. 2 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Rosji?
  Lot do Rosji trwa średnio minimum 1h 43min.
 • Które linie latają do Rosji bezpośrednio?
  Do Rosji latają bezpośrednio linie LOT, Aeroflot.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Rosji?
  Wtyczki do prądu są typu europejskiego (C,F). Nie potrzebujesz żadnej przejściówki. Napięcie prądu wynosi 220V, czyli prawie jak w Polsce (230V). Nie potrzebujesz adaptera.
  wtyczka typu Cwtyczka typu F