Zaplanuj swoją podróż

 • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
 • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
 • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Okazyjne oferty wakacyjne 2022

x

Znajdź idealny hotel

Wypożycz auto na wakacje

Tanie loty z Pragi do Emiratów w 2022 🇦🇪

Emiraty

Rdzawe piaski pustyni, ciągnące się bezkresem aż po krańce horyzontu, piękne wybrzeże, pełne wybujałych palm i luksusowych resortów oraz zapierająca dech w piersiach, futurystyczna architektura – Zjednoczone Emiraty Arabskie to mieszanka atrakcji, jakiej próżno szukać w innym zakątku świata. To kraj, który obala status "niemożliwego", w którym marzenia stają się rzeczywistością, a tradycja harmonijnie współgra z nowoczesnością, tworząc zupełnie nową jakość życia. Zobacz tanie loty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich!

Największe atrakcje

 • Dubaj - Dubai to miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, położone nad Zatoką Perską. Jest to jedno z najbardziej rozwiniętych miast w regionie, a także jedno z najbardziej popularnych miejsc turystycznych. Dubai słynie ze swoich wysokościowych budynków, luksusowych hoteli, a także bogatej oferty rozrywkowej. W mieście można znaleźć wiele atrakcji turystycznych, takich jak Burj Khalifa, Palm Jumeirah czy Dubai Mall.
 • Burdż Chalifa w Dubaju - Burdż Chalifa to najwyższy budynek na świecie, zlokalizowany w Dubaju, Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ma 828 metrów wysokości i został otwarty dla publiczności w 2010 roku. Jest wyposażony w 163 piętra, a jego głównymi atrakcjami są taras widokowy na 124. piętrze oraz szklana kula na szczycie budynku, która roztacza 360-stopniowy widok na miasto. Burdż Chalifa jest częścią kompleksu handlowego Dubai Mall i jest świadkiem wielu wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, takich jak koncerty i pokazy.
 • Abu Dhabi - Abu Dhabi to miasto w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, stolica emiratu Abu Zabi. Jest to jedno z najbardziej luksusowych i bogatych miast na świecie. Abu Dhabi słynie z pięknych plaż, luksusowych hoteli, a także z bogatej kultury i historii.

Linki do powyższych atrakcji są linkami afiliacyjnymi. Korzystając z nich wspierasz rozwój naszego portalu. Dziękujemy. 🙂

Klimat w Emiratach

Abu Zabi

Dubaj

Szardża

Najczęstsze pytania odnośnie podróży do Emiratów

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Emiratów?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Emiratów. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Emiratów potrzebna jest wiza?
  Nie, wystarczy paszport. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Emiratów?
  Najtańszy lot do Emiratów w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 573 zł na trasie Kraków - Abu Zabi.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Emiratów?
  Najniższe ceny za tanie loty do Emiratów są w marcu na loty w kwietniu (ok. miesiąc wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Emiratów?
  Lot do Emiratów trwa średnio minimum 5h 13min.
 • Które linie latają do Emiratów bezpośrednio?
  Do Emiratów latają bezpośrednio linie Fly Dubai, WizzAir, Emirates.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Emiratów?
  Wtyczki do prądu są typu brytyjskiego (G). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu G. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu G