Tanie loty z Wrocławia do Chin w 2020 od 1762 zł!

searchFiltruj oferty

Czy chodziło ci o tanie loty do Wrocławia?

Pekin - jak Chiny, to starożytna przeszłość, dynamiczna teraźniejszość, mocarstwowa przyszłość. Stolica Chin na naszych oczach przekształca się w jedną z największych i najważniejszych metropolii świata. Pekin jest stolicą Chin od ponad 700 lat. Bogaty w atrakcje historyczne jak i nowoczesne kompleksy i budowle. Jednym z obowiązkowych miejsc do zobaczenia w stolicy jest Zakazane Miasto czyli największy na świecie kompleks pałacowy wpisany na prestiżową Listę UNESCO. Położony w samym sercu Pekinu pałac był rezydencją 24 cesarzy z dynastii Ming i Qing. Wielki Mur Chiński jest największą budowlą wzniesioną kiedykolwiek przez człowieka. Jeśli chcemy go zobaczyć przebywając w stolicy, najdogodniejszym miejscem będzie w Badaling. To jednak także najbardziej oblegana część budowli. Stawianie muru rozpoczęło się już w VII w. p.n.e., jednak obecna postać pochodzi z okresu XIII-XVII w., kiedy to został on zmodernizowany. Służył jako wał obronny przed obcymi plemionami koczowników, które chciały wtargnąć do Chin.

Najczęstsze pytania o tanie loty do Chin

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Chin?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Chin. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Chin potrzebna jest wiza?
  Obywatele polscy udający się do Chin muszą mieć ważną wizę pobytową lub tranzytową. Należy ją wyrobić z wyprzedzeniem w odpowiedniej placówce dyplomatycznej.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Chin?
  Najtańszy lot do Chin w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1762 zł na trasie Warszawa - Szanghaj.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Chin?
  Najniższe ceny za tanie loty do Chin są w maju na loty w sierpniu (ok. 3 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Chin?
  Lot do Chin trwa średnio minimum 8h 9min.
 • Które linie latają do Chin bezpośrednio?
  Do Chin latają bezpośrednio linie Air China.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Chin?
  Wtyczki do prądu są głównie typu europejskiego (A,C,I). W większości miejsc nie będziesz potrzebować przejściówki. Napięcie prądu wynosi 220V, czyli prawie jak w Polsce (230V). Nie potrzebujesz adaptera.
  wtyczka typu Awtyczka typu Cwtyczka typu I