Zaplanuj swoją podróż

  • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
  • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
  • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Okazyjne oferty wakacyjne 2022

x

Znajdź idealny hotel

Wypożycz auto na wakacje

Tanie loty z Wrocławia na weekend (citybreak) w 2022 🏙️

Czy chodziło ci o tanie loty do Wrocławia?

City-break

Kilkudniowe wypady do dużych miast (city-break) szturmem zdobyły serca nie tylko podróżników z ograniczonym urlopem, ale też kochających zwiedzać i poznawać inne kultury bez nadmiernego nadwerężania budżetu. Krótki urlop w innym mieście jest też doskonałą odskocznią od codziennych spraw i pozwala błyskawicznie podładować wewnętrzne akumulatory. Zobacz naszą ofertę tanich lotów nie tylko na weekend, od Lizbony, przez Paryż, aż po Dubaj! Sprawdź ofertę tanich lotów na weekendowy city break!

Proponowane wycieczki

  • Czarnobyl ☢️ - Jeśli interesuje was ciekawe spędzanie wolnego czasu, koniecznie wybierzcie się na wycieczkę do Czarnobyla. To ciekawe i tajemnicze miejsce z pewnością okaże się idealnym na wakacyjny wyjazd. Kiedy w 1986 roku w Czarnobylu wybuchł reaktor numer 4, na zawsze zmienił świat oraz życie setek tysięcy ludzi. Powstało wiele filmów dokumentalnych oraz horrorów, które opowiadają o życiu po wybuchu. Filmy dokumentalne, które powstały pokazały szerszy obraz "Strefy Wykluczenia". Jest to 30-kilometrowa strefa wokół terenów najbardziej dotkniętych skutkami katastrofy. Przez niektórych nazywana jest również "Zoną".
  • Disneyland w Paryżu 🎡 - Disneyland Paryż właściwie nie znajduje się w stolicy Francji, a w miejscowości Marne-la-Vallée pod Paryżem i zajmuje 83 ha, na których znajdziecie m.in. przyprawiający o zawrót głowy (dosłownie!) Kosmiczny Rollercoaster czy Karuzelę Międzyplanetarną. Prawda, że brzmi zachęcająco? Aby zobaczyć większość z atrakcji Disneylandu warto przeznaczyć na pobyt w parku przynajmniej dwa dni."Inżynierowie wyobraźni" stworzyli w Disneylandzie pięć światów. Fantasyland to najpopularniejsza część dla najmłodszych fanów Disneya. Mogą oni wybierać między wirującymi filiżankami (Mad Hatter's Tea Cups) rodem z Alicji w Krainie Czarów, Światem Miniatur (It's Small World), baśniowym Zamkiem Śpiącej Królewny (Sleeping Beauty Castle) a barwną Karuzelą Lancelota (Lancelot's Carrousel). Spragnieni podniebnych wrażeń poszybują ze słoniem Dumbo na Dumbo the Flying Elephant, a mali wędrownicy sprawdzą swoje umiejętności logistyczne w Labiryncie Alicji w Krainie Czarów (Alice's Curious Labyrinth). Fani Pinokia będą mogli wcielić się w postać chłopca z drewna (Les Voyages de Pinocchio), a Piotrusia Pana polatać z nim tuż nad dachami (Peter Pan's Flight).
  • Loch Ness 🐙 - Szkocki potwór z Loch Ness jest źródłem mitów i nieprawdopodobnych historii już od 1500 lat. Mimo iż pogórze Szkocji samo w sobie jest niesamowite, jego słynne jezioro nie przestaje wabić turystów nadzieją na zobaczenie tego nieuchwytnego stwora z głębin.
  • Londyn śladami Harrego Pottera ✨ - Wyobraź sobie spacer ulicami Londynu – wizytę na słynnym peronie 9 i ¾ na dworcu King’s Cross czy Warner Bros. Studio, które przeniesie Cię do świata czarodziejów. Twoje dziecko piszczy z radości na wieść o takim wyjeździe? Londyn śladami Harrego Pottera to niezapomniany wyjazd dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.
  • Londyn śladami Kuby Rozpruwacza 🌫️ - Kuba Rozpruwacz – pseudonim nadany seryjnemu mordercy, działającemu w okolicach Whitechapel w Londynie w 1888 roku. Ofiarami ataków zwykle padały prostytutki z ubogich dzielnic. Z uwagi na rany ofiar istniały przypuszczenia, jakoby morderca posiadał wiedzę anatomiczną lub chirurgiczną. Mimo prowadzonego śledztwa Scotland Yard zabójstwa nigdy nie zostały wyjaśnione i wysunięto ponad sto hipotez na temat tożsamości mordercy. Poznaj historię najbardziej znanego tajemniczego mordercy świata.
  • Stonehenge, Windsor, Bath 🏛️ - Stonehenge to krąg potężnych bloków kamiennych, który rozpala wyobraźnię milionów turystów. To jedna z najsłynniejszych budowli megalitycznych, pochodząca z epoki neolitu oraz brązu. Dotychczas nie wiadomo, jak ludność żyjąca w tamtej epoce mogła zbudować coś tak wielkiego. Zamek Windsor to królewska rezydencja pod Londynem, którą każdy musi choć raz zobaczyć. Bath to Rzymskie Miasto w Anglii. Zobacz te trzy klasyki w czasie jednej wycieczki.
  • Watykan 🇻🇦 - Watykan, czyli Stolica Apostolska umiejscowiona we włoskim Rzymie co roku przyciąga mnóstwo turystów. Plac Świętego Piotra, Kaplica Sykstyńska i Muzea Watykańskie to obowiązkowe trio jakie trzeba zobaczyć w trakcie wizyty w tym najmniejszym mieście-państwie świata.