Tanie loty z Wrocławia na Dominikanę w 2020 od 2036 zł!

searchFiltruj oferty

Czy chodziło ci o tanie loty do Wrocławia?

Karaiby to nie tylko Kuba, Jamajka, Barbados czy Kajmany. Republika Dominikańska na Morzu Karaibskim odkryta przez Krzysztofa Kolumba nosiła pierwotnie nazwę Hispaniola. Językiem urzędowym jest tutaj właśnie hiszpański, a najpopularniejszymi towarami eksportowymi są cukier, kawa i tytoń. Dominikana to wspaniały kierunek turystyczny, popularny cały rok, również podczas chłodnych miesięcy. Wyspiarska infrastruktura jest najbardziej rozwinięta na całym archipelagu. W kraju znajdziemy kilka lotnisk, a wybrzeże zachwyca takimi zakątkami, jak Punta Cana na wschodzie oraz Puerto Plata na północnym-zachodzie Dominikany.

Najczęstsze pytania o tanie loty na Dominikanę

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Dominikanę?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Dominikanę. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy na Dominikanę potrzebna jest wiza?
  Nie, wystarczy paszport. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Dominikanę?
  Najtańszy lot na Dominikanę w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 2036 zł na trasie Berlin - Punta Cana.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Dominikanę?
  Najniższe ceny za tanie loty na Dominikanę są w listopadzie na loty w styczniu (ok. 2 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Dominikanę?
  Obecnie na Dominikanę nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Paryżu, lot trwa łącznie minimum 11h 34min.
 • Które linie latają na Dominikanę bezpośrednio?
  Na Dominikanę nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Na Dominikanę można dolecieć liniami Wizz Air, Air France z przesiadkami w Paryżu.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest na Dominikanę?
  Wtyczki do prądu są typu amerykańskiego (A,B). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu A. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 120V. Sprawdź, czy twoja ładowarka / zasilacz obsługuje zakres napięcia 120V (przykładowo 100-240V). Jeśli nie, potrzebny ci będzie dodatkowo adapter / transformator napięcia.
  wtyczka typu Awtyczka typu B