Tanie loty z Wrocławia do Panamy w 2020 od 2297 zł!

searchFiltruj oferty

Najczęstsze pytania o tanie loty do Panamy

Położoną w Ameryce Środkowej Panamę większość z nas kojarzy ze słynnym Kanałem Panamskim. Poza tym, na myśl przychodzi tradycyjny, dostojny kapelusz Panama, ręcznie wykonany z liści ekwadorskiej palmy, a także statki z dumnie powiewającą flagą Panamy (kraj posiada najwięcej zarejestrowanych jednostek pływających na świecie), czy widok Skyline Panama City - panoramę wysokich budynków na tle nieba w stolicy Panamy o tej samej nazwie. Jednak, aby w pełni poznać Panamę, jej historię i kulturę, a w głównej mierze ujrzeć wyjątkową przyrodę, bogatą roślinność i unikalny świat zwierząt, powinniśmy choć raz odwiedzić ten kraj. Mało kto wie, że według różnych przeprowadzonych sondaży na mieszkańcach, Panama to jedno z najszczęśliwszych miejsc na świecie!

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Panamy?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Panamy. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Panamy potrzebna jest wiza?
  Nie, wystarczy paszport. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Panamy?
  Najtańszy lot do Panamy w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 2297 zł na trasie Warszawa - Panama City.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Panamy?
  Najniższe ceny za tanie loty do Panamy są w lutym na loty w maju (ok. 3 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Panamy?
  Obecnie do Panamy nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Amsterdamie, lot trwa łącznie minimum 13h 38min.
 • Które linie latają do Panamy bezpośrednio?
  Do Panamy nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Panamy można dolecieć liniami KLM Royal Dutch Airlines z przesiadkami w Amsterdamie.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Panamy?
  Wtyczki do prądu są typu amerykańskiego (A,B). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu A. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 120V. Sprawdź, czy twoja ładowarka / zasilacz obsługuje zakres napięcia 120V (przykładowo 100-240V). Jeśli nie, potrzebny ci będzie dodatkowo adapter / transformator napięcia.
  wtyczka typu Awtyczka typu B