Tanie loty z Wrocławia do USA w 2020 od 1114 zł!

searchFiltruj oferty

Czy chodziło ci o tanie loty do Wrocławia?

Nowy Jork 🗽 to stolica świata - centrum kulturalne, finansowe, modowe. To tu wyznaczane są trendy w każdej dziedzinie życia. Jest nazywany Wielkim Jabłkiem, centrum wszechświata, Gotham. Każdego roku odwiedza go ponad 50 milionów ludzi. W mieście mieszka 8,5 mln osób, które posługują się 800 językami! Zbudowano tam ponad 5,5 tys. wieżowców, z czego 50 ma ponad 200 metrów wysokości. Nowojorskie metro ma 26 linii i 468 przystanków. Poznajcie miasto, w którym niemalże wszystko jest naj.

Najczęstsze pytania o tanie loty do USA

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do USA?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do USA. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do USA potrzebna jest wiza?
  Osoby udające się do USA w celach turystycznych lub biznesowych na okres nie dłuższy niż 90 dni nie muszą posiadać wizy amerykańskiej, ale zobowiązani są do rejestracji w Elektronicznym Systemie Autoryzacji Podróży (Electronic System for Travel Authorization - ESTA), który dostępny jest na stronie: https://esta.cbp.dhs.gov. Koszt rejestracji to 14 dolarów USD.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do USA?
  Najtańszy lot do USA w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1114 zł na trasie Warszawa Modlin - Nowy Jork.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do USA?
  Najniższe ceny za tanie loty do USA są w marcu na loty w kwietniu (ok. miesiąc wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do USA?
  Lot do USA trwa średnio minimum 9h 40min.
 • Które linie latają do USA bezpośrednio?
  Do USA latają bezpośrednio linie LOT.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do USA?
  Wtyczki do prądu są typu amerykańskiego (A,B). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu A. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 120V. Sprawdź, czy twoja ładowarka / zasilacz obsługuje zakres napięcia 120V (przykładowo 100-240V). Jeśli nie, potrzebny ci będzie dodatkowo adapter / transformator napięcia.
  wtyczka typu Awtyczka typu B