Tanie loty z Zielonej Góry na Kubę w 2020 od 1858 zł!

searchFiltruj oferty

Kuba – państwo znajdujące się na największej spośród Wysp Kanaryjskich. Kojarzymy ją głównie z burzliwą historią i Fidelem Castro, jednak to o wiele więcej. To gorący, tropikalny klimat i latynoska muzyka. Salsa, którą możemy zatańczyć na ulicach miast. Cygara oraz zabytkowe samochody. To wszystko sprawia, że Kuba jest świetnym miejscem na podróż. Hawana to stolica Kuby i zarazem największe miasto całych Karaibów. Jest położona nad Zatoką Meksykańską i stanowi główny cel wycieczek dla turystów odwiedzających te egzotyczne rejony. To po jej ulicach przejedziemy się zabytkowym samochodem, paląc cygaro i słuchając przy tym latynoskiej muzyki.

Najczęstsze pytania o tanie loty na Kubę

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Kubę?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Kubę. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy na Kubę potrzebna jest wiza?
  Obywatel polski udający się na Kubę obowiązany jest do posiadania wizy odpowiedniej do celu planowanego pobytu lub tzw. karty turysty (Tarjeta de Turista), wydawanej wyłącznie w celach turystycznych. Wizy wydaje konsulat kubański w Warszawie, a karty turysty (indywidualne lub grupowe) można nabyć tamże lub w niektórych biurach podróży.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Kubę?
  Najtańszy lot na Kubę w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1858 zł na trasie Kraków - Hawana.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Kubę?
  Najniższe ceny za tanie loty na Kubę są w marcu na loty w listopadzie (ok. 8 miesięcy wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Kubę?
  Obecnie na Kubę nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Paryżu, lot trwa łącznie minimum 12h 21min.
 • Które linie latają na Kubę bezpośrednio?
  Na Kubę nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Na Kubę można dolecieć liniami Wizz Air, Air France z przesiadkami w Paryżu.