Wycieczka do Londynu śladami Harrego Pottera ✨ 2022

Londyn śladami Harrego Pottera

Wyobraź sobie spacer ulicami Londynu – wizytę na słynnym peronie 9 i ¾ na dworcu King’s Cross czy Warner Bros. Studio, które przeniesie Cię do świata czarodziejów. Twoje dziecko piszczy z radości na wieść o takim wyjeździe? Londyn śladami Harrego Pottera to niezapomniany wyjazd dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.

Największe atrakcje

  • Harry Potter Warner Bros. Studio - Warner Bros. Studios Tour London jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych w Wielkiej Brytanii. Zwiedzający mogą zobaczyć, jak powstają filmy i seriale telewizyjne, a także zwiedzić miejsca, w których kręcono niektóre z najsłynniejszych produkcji, w tym serię o Harrym Potterze.
  • Dworzec King Cross Station i peron 9 i 3/4 i sklep z pamiątkami - Dworzec King Cross Station i peron 9 i 3/4 to miejsce, które musi odwiedzić każdy fan Harrego Pottera! To peron z którego bohaterowie serii o czarodzieju przedostawali się na magiczny peron z którego odjeżdża pociąg do Hogwartu. Odwiedź perony czwarty i piąty, które były wykorzystywane do kręcenia filmu, i zrób sobie zdjęcie, pchając wózek do magicznego świata przy ścianie oznaczonej peronem 9¾. Nie zapomnij odwiedzić sklepu z Harrym Potterem, który został zbudowany tak, by przypominał sklep z różdżkami Ollivandera.
  • Wystawa zdjęć z Harrego Pottera i pub serwujący Kremowe Piwo - Wybierz się w podróż do magicznego świata, odwiedzając wystawę fotograficzną Harry Potter w Londyńskim Muzeum Filmowym. Weź udział we wciągających zajęciach i odkryj kolekcję zdjęć, na których uwieczniono niektóre z najbardziej kultowych momentów w historii filmów o Harrym Potterze. Możesz też napić się na miejscu oryginalnego piwa kremowego!

Część linków do powyższych atrakcji jest linkami afiliacyjnymi. Korzystając z nich wspierasz rozwój naszego portalu. Dziękujemy. 🙂