Wycieczka do Londynu śladami Kuby Rozpruwacza 🌫️ 2022

Londyn śladami Kuby Rozpruwacza

Kuba Rozpruwacz – pseudonim nadany seryjnemu mordercy, działającemu w okolicach Whitechapel w Londynie w 1888 roku. Ofiarami ataków zwykle padały prostytutki z ubogich dzielnic. Z uwagi na rany ofiar istniały przypuszczenia, jakoby morderca posiadał wiedzę anatomiczną lub chirurgiczną. Mimo prowadzonego śledztwa Scotland Yard zabójstwa nigdy nie zostały wyjaśnione i wysunięto ponad sto hipotez na temat tożsamości mordercy. Poznaj historię najbardziej znanego tajemniczego mordercy świata.

Największe atrakcje

  • Interaktywna wycieczka śladami Kuby Rozpruwacza - Kuba Rozpruwacz to najbardziej znany seryjny morderca w historii. Jego przerażające zbrodnie i okrutne metody działania przyniosły mu sławę na całym świecie. Działał w okolicach Whitechapel w Londynie w 1888 roku. Po raz pierwszy określenie „Kuba Rozpruwacz” pojawiło się w listach napisanych przez osobę podającą się za niego i opublikowanych w tym czasie. Jego historia przez lata inspirowała wielu pisarzy i filmowców.
  • Muzeum Kuby Rozpruwacza - Cofnij się w czasie do obrazów, dźwięków i morderstw w Londynie w 1888 roku. 6 pięter Muzeum Kuby Rozpruwacza oferuje unikatowe doświadczenie, pozwalające w pełni zanurzyć się w świat zabójcy i jego ofiar.

Część linków do powyższych atrakcji jest linkami afiliacyjnymi. Korzystając z nich wspierasz rozwój naszego portalu. Dziękujemy. 🙂