Twój Vlog, Twoja Historia - dołącz do naszej społeczności podróżników

Opublikowano : 06.08.2023 Redakcja
Twój Vlog, Twoja Historia - dołącz do naszej społeczności podróżników

Hej odkrywco! Z nieukrywanym podekscytowaniem prezentujemy nową sekcję na naszym blogu - "Społeczność". To miejsce stworzone, aby docenić podróżników, którzy tworzą fantastyczne, jakościowe vlogi, ale:

  • nie zdobyli jeszcze nie zdobyli szerokiej rozpoznawalności,
  • lub mają już sporo followersów, ale chcą dotrzeć do nowych widzów i zyskać dodatkowe miejsce do promocji swojej twórczości.

 

Dokumentujesz swoje podróże i dzielisz się nimi na Youtube? Super! Pokazujesz jak robić to budżetowo? Jeszcze lepiej! W "Społeczności" możesz publikować swoje vlogi z podróży, dzielić się nimi z innymi i inspirować nas wszystkich do odkrywania świata. To również świetny sposób na wypromowanie Twojego kanału nawet, jeśli mimo ciekawego contentu subskrybuje Cię tylko Twoja babcia i pies z kulawą nogą! ;-)

 

Daj nam doświadczyć tych wyjątkowych chwil razem z Tobą. Wspinaczka na górskie szczyty, nurkowanie z rekinami, pustynne safari, zwiedzanie tajemniczych ruin, czy po prostu eksplorowanie nowych miast - nieważne jak różnorodne są Twoje przygody, chcemy o nich usłyszeć!

 

Przykładem jest historia osoby, która stoi za tą inicjatywą - Jacka, twórcy Jakdolece. Była końcówka 2021 roku, kiedy Jacek, na miesiąc przed wyjazdem na Kilimandżaro, złapał wszystkim znanemu wirusa - celebrytę. Byliśmy zaniepokojeni i zastanawialiśmy się jak wpłynie to na jego formę w czasie wędrówki. Czy uda mu się zdobyć szczyt?

Mimo to, Jacek pokazał co to znaczy być prawdziwym wojownikiem. Po błyskawicznym uporaniu się z wirusem szybko wrócił do formy i kontynuował przygotowania do wyprawy. Na szczęście, determinacja i siła woli pozwoliły mu pokonać chorobę i spełnić swoje marzenie. W jego vlogu możemy zobaczyć jak triumfuje na szczycie Kilimandżaro, ciesząc się osiągnięciem swojego celu. Jego historia jest dowodem na to, że nawet w obliczu przeciwności, nie wolno nam rezygnować ze swoich marzeń.

Chcesz podzielić się swoją historią, tak jak Jacek? Wyślij nam linka do swojego filmu. Czekamy na Twoje vlogi pełne niesamowitych widoków, emocji i inspiracji. Pamiętaj, Twoja historia może zainspirować innych do realizacji swoich marzeń!

Bądź częścią naszej społeczności. Razem twórzmy miejsce, które jest prawdziwym źródłem inspiracji dla pasjonatów podróży!

 

Nagrywasz swoje vlogi? Chcesz, żebyśmy wypromowali Twój na naszym blogu? Wyślij nam linka do swojego filmu z krótkim komentarzem na kontakt@jakdolece.pl. Opowiedz nam swoją historię i zainspiruj innych do podróży życia!

 

Poniżej vlog Jacka z wyprawy na Kilimandżaro:

Więcej vlogów Jacka znajdziecie na jego kanale na Youtube.

 

Zobacz aktualne okazje lotów do Tanzanii

Czekamy na Twój komentarz