Urlop na ostatnią chwilę: wakacje z biurem podróży? Tak! 😍

Opublikowano : 31.05.2023 Redakcja
Urlop na ostatnią chwilę: wakacje z biurem podróży? Tak! 😍

Choć jesteśmy fanatykami podróżowania na własną rękę (a kolejne wyprawy planujemy jeszcze przed powrotem z poprzednich) – czasem nawet nam zdarza się skorzystać z ofert biur podróży. 

Kwestia opłacalności wakacji zależy bowiem od wielu czynników: celu podróży, czasu poświęconego na przygotowanie, sezonu, dostępności promocji, kontaktów na miejscu czy lokalnych kosztów życia. Dlatego nie boimy się mówić o tym głośno: istnieją okoliczności, w których zorganizowane wakacje są nie tylko prostsze, ale też tańsze i… bardziej bezpieczne niż te kombinowane samodzielnie.

 

 

Nie wierzysz? Oto przykłady:

 

Egzotyczne destynacje

Jeśli planujesz podróż do egzotycznego kraju – Egiptu, Tunezji, Jordanii, Emiratów, Maroko czy Omanu – gdzie różnice kulturowe, językowe i logistyczne mogą być wyzwaniem, warto skorzystać z usług biura podróży. Te często mają na miejscu sprawdzonych i godnych zaufania partnerów – którzy nie tylko mogą zaoferować atrakcyjne ceny noclegów, wycieczek czy transferów, ale też są gwarancją bezpieczeństwa i wsparcia w trakcie trwania wakacji. Co więcej – do tych krajów nieczęsto latają tanie linie. A biura podróży mają swoje czartery! 
Sam/a zobacz: 

 

 

All-inclusive

Jeśli czasem zamiast biegania z plecakiem po dżungli masz ochotę na czysty relaks i zupełne wyłączenie się od myślenia – to znak, że potrzebujesz wakacji w trybie leniwca. Czyli all-inclusive! Tam wszystkie przejazdy, noclegi, posiłki, napoje, a nawet niektóre atrakcje są zawarte w cenie wyjazdu. Sekret niskich cen tego typu wakacji w biurach podróży tkwi w ich kontaktach biznesowych – wypracowane i negocjowane od lat umowy z hotelami i kurortami, pozwalają na sprzedaż ofert na naprawdę korzystnych dla podróżników warunkach.
Sprawdź okazje:

 

 

 


Last-minute

Pączkujące projekty w pracy, tysiąc spraw do załatwienia w domu… i nagle z Wielkanocy zrobiło się lato? Jeśli nie masz już czasu na planowanie, a urlopu potrzebujesz jak wody – wakacje na ostatnią chwilę najłatwiej wybiera się spośród gotowych ofert typu last-minute. Zaoszczędzą Ci i czasu, i zamieszania – bo jedyne, co będziesz mieć do zrobienia to spakowanie walizki, paszportu i… wyjście z domu.  
Złap, zanim znikną:

 

 

 


Któryś z tych przykładów brzmi znajomo? A może wszystkie na raz? Nie wahaj się. Jeśli wiesz, gdzie szukać ofert – oferty biur podróży nie są takie straszne, jak je malują! 
Jeśli spędzisz wakacje na wyjeździe złapanym na wakacje.jakdolece.pl – koniecznie oznacz nas (@jakdolece) na jednym ze zdjęć publikowanych w sieci. Udostępnimy Twój post, by inspirował do ruszenia w trasę innych podróżników 😊

Hej odkrywco! Niektóre linki w powyższym wpisie mogą być linkami afiliacyjnymi. Co to oznacza? Jeśli zdecydujesz się na zakup poprzez te linki, otrzymamy niewielką prowizję, która pomoże nam kontynuować dzielenie się cennymi wskazówkami i inspirować do podróży po całym świecie. Dziękujemy za wsparcie. ❤️

Czekamy na Twój komentarz