Zaplanuj swoją podróż

 • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
 • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
 • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Okazyjne oferty wakacyjne 2022

x

Znajdź idealny hotel

Wypożycz auto na wakacje

Tanie loty z Gdańska do Legolandu w 2022 🇩🇰

Czy chodziło ci o tanie loty do Gdańska?

Legoland

Tym co przyciąga tu rzesze turystów z całej Europy jest usytuowany na północnych rubieżach miasteczka rozległy Park Park Rozrywki Legoland. 🧝‍♀️🧝‍♂️ Przygodę ze słynnym parkiem rozrywki warto zacząć od… hotelu, który znajduje się w sąsiedztwie parku. – Czy jest zbudowany z klocków lego? – zapytacie. I choć to właściwie niemożliwe, to obiekt został zaprojektowany tak, aby słynne klocki były widoczne na każdym kroku. Przed wejściem gości wita, podtrzymywana przez kolorowe ludziki, wieża zegarowa i ukryty w niej smok. Ściana recepcji hotelu cała ozdobiona jest maleńkimi postaciami. Obiekt oferuje specjalne tematyczne pokoje nawiązujące do serii np. pirackiej czy Ninjago. Klimat Legolandu można więc czuć od rana do nocy. Zobacz tanie loty do Legolandu!

Waluta

1 korona duńska (DKK) - 0.64 zł (kurs z dnia 06.07.2022)

Największe atrakcje

 • Legoland - LEGOLAND w mieście Billund w Zachodniej Jutlandii to jeden z najbardziej popularnych parków rozrywki w Danii. Kiedy LEGOLAND w Danii został otwarty w 1968 r., po raz pierwszy można było ujrzeć cały świat wykonany z klocków LEGO®. Park cieszył się ogromnym powodzeniem i tak jest nadal po ponad 40 latach.Wynika to z kilku powodów. Po pierwsze, od jego założenia sam park LEGOLAND został rozbudowany o wiele wspaniałych modeli wszystkiego, co możliwe, począwszy od Airbusa A380 po budynki i statki kosmiczne z Gwiezdnych Wojen. Po drugie, w ciągu tych lat wprowadzono cały szereg nowych motywów i atrakcji.W końcu nie mniej ważne jest to, że można również zanocować w parku rozrywki. Jest to możliwe dzięki Hotelowi LEGOLAND, z którego można się bezpośrednio dostać do parku i spędzić wiele przyjemnych godzin razem z dziećmi.

Linki do powyższych atrakcji są linkami afiliacyjnymi. Korzystając z nich wspierasz rozwój naszego portalu. Dziękujemy. 🙂

Proponowane wycieczki

 • Legoland 👨‍👩‍👧‍👦 - Legoland to park tematyczny zlokalizowany w Billund w Danii. Jest to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Europie, a także jeden z największych na świecie. Park został otwarty w 1968 roku i jest częścią koncernu Lego. Park tematyczny składa się z ponad 60 atrakcji, a także z hotelu i aquaparku. W parku można zobaczyć największy na świecie model Legolandu, a także inne atrakcje, takie jak Miniland, gdzie można zobaczyć repliki znanych budowli z całego świata.

Najczęstsze pytania odnośnie podróży do Legolandu

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Legolandu?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Legolandu. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Legolandu potrzebny jest paszport?
  Nie, wystarczy dowód osobisty. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku, a pobyt możliwy jest do 90 dni.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Legolandu?
  Najtańszy lot do Legolandu w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 54 zł na trasie Gdańsk - Billund.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Legolandu?
  Najniższe ceny za tanie loty do Legolandu są w listopadzie na loty w styczniu (ok. 2 miesiące wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Legolandu?
  Lot do Legolandu trwa średnio minimum 1h 22min.
 • Które linie latają do Legolandu bezpośrednio?
  Do Legolandu latają bezpośrednio linie WizzAir, Ryanair, LOT.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Legolandu?
  Wtyczki do prądu są głównie typu europejskiego (C,E,F,K). W większości miejsc nie będziesz potrzebować przejściówki. Napięcie prądu wynosi 230V, czyli jak w Polsce.
  wtyczka typu Cwtyczka typu Ewtyczka typu Fwtyczka typu K