Tanie loty z Gdańska do Puerto Rico w 2020 od 1642 zł!

Najczęstsze pytania o tanie loty do Puerto Rico

Puerto Rico jest tropikalnym rajem, którego definicję można stale tworzyć od nowa i na własną rękę. Można poświęcić się odkrywaniu urokliwych, prawie bezludnych plaż lub skoncentrować na podwodnym bogactwie życia raf koralowych. Można oddać się szaleństwom surfowania na falach, które nie mają sobie równych na całym świecie, albo zmagać z wiatrem na windsurfingu,czy coraz popularniejszym kiteboardingu. A gdy wodne atrakcje zaczynają być zbyt monotonne, zawsze jest możliwość wędrówek po Kordylierach Środkowych (Cordillera Central) ze świadomością, że dobrze utrzymane przez amerykański system parków narodowych szlaki najprawdopodobniej doprowadzą do zaplanowanego celu. Można również zatracić poczucie czasu w tropikalnej dżungli El Yunque, a gdy jej wieczna wilgoć zacznie dokuczać, pozostaje jeszcze podziemny świat jaskiń, wciąż możliwych do zbadania na własną rękę, tylko z latarką i dreszczem emocji. Ciekawy jest również powrót do cywilizacji, włóczęga po ulicach uroczych, kolorowych miasteczek z obowiązkową fontanną i kościołem na centralnym rynku, gdzie toczy się życie towarzyskie mieszkańców i gdzie nie zauważa się samotności. Można też, oczywiście, poprzestać na komforcie resortów, które na razie skupiają się głównie w okolicach stolicy, San Juan, ale kto chciałby to robić, gdy ma do wyboru miejscowe hotele, urocze „paradores” – misternie wkomponowane w krajobraz i pozwalające na absorpcję lokalnego folkloru.

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty do Puerto Rico?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą do Puerto Rico. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy do Puerto Rico potrzebna jest wiza?
  Osoby udające się do Puerto Rico w celach turystycznych lub biznesowych na okres nie dłuższy niż 90 dni nie muszą posiadać wizy amerykańskiej, ale zobowiązani są do rejestracji w Elektronicznym Systemie Autoryzacji Podróży (Electronic System for Travel Authorization - ESTA), który dostępny jest na stronie: https://esta.cbp.dhs.gov. Koszt rejestracji to 14 dolarów USD.
 • Ile kosztuje najtańszy lot do Puerto Rico?
  Najtańszy lot do Puerto Rico w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 1642 zł na trasie Praga - San Juan.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć do Puerto Rico?
  Najniższe ceny za tanie loty do Puerto Rico są w lutym na loty we wrześniu (ok. 7 miesięcy wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot do Puerto Rico?
  Obecnie do Puerto Rico nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami we Frankfurcie, lot trwa łącznie minimum 11h 27min.
 • Które linie latają do Puerto Rico bezpośrednio?
  Do Puerto Rico nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Do Puerto Rico można dolecieć liniami Lufthansa, Condor z przesiadkami we Frankfurcie.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest do Puerto Rico?
  Wtyczki do prądu są typu amerykańskiego (A,B). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu A. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 120V. Sprawdź, czy twoja ładowarka / zasilacz obsługuje zakres napięcia 120V (przykładowo 100-240V). Jeśli nie, potrzebny ci będzie dodatkowo adapter / transformator napięcia.
  wtyczka typu Awtyczka typu B
searchFiltruj oferty