Autor: Jakdolece

Wyświetlono 1-10 z 38 wyników

Poradniki

Najlepsze i ponadczasowe gadżety podróżnicze + CHECKLISTA

20.09.2023 Jakdolece 0

Przygotowanie do podróży to nie tylko rezerwowanie lotów czy noclegów i wyszukiwanie atrakcji, ale też: pakowanie! I choć w jakdolece.pl hołduje (...)

Inspiracje

Gdzie i dlaczego warto lecieć na koniec sezonu?

13.09.2023 Jakdolece 0

Słońce, piasek i świetne jedzenie są synonimami wakacji, które większość z nas chce przeżyć w pełni. Ale czy pomyślałeś_aś kiedyś o tym, że najlepszy czas na (...)

Poradniki

Jetlag: co to jest? Jak mu zapobiegać i minimalizować skutki?

06.09.2023 Jakdolece 0

A więc: udało się! Ruszyłeś_aś przed siebie. Nadszedł dzień długo wyczekiwanych i planowanych przygód. Stawiasz pierwszy krok w nowym kraju na drugim końcu św (...)

Inspiracje

Tego nie wiesz o Hiszpanii

30.08.2023 Jakdolece 0

Wciąga, inspiruje i nieustannie zadziwia. Hiszpania! Masz ją na swojej liście? A może już byłeś/aś? Niezależnie od tego, jak często do niej wracamy, za każdym razem (...)

Poradniki

Jak się pakować? Wybierz swoją metodę

23.08.2023 Jakdolece 0

Kochasz czy nienawidzisz? Podobno przy pakowaniu nie ma stanów pośrednich! Na szczęście dzisiejszy artykuł jest i dla tych, którym na myśl o pakow (...)

Poradniki

Podróżowanie w porze deszczowej – tak czy nie?

16.08.2023 Jakdolece 0

Powszechna mądrość głosi, że nie należy planować wyjazdów w trakcie pory deszczowej. W końcu – zwiastują deszcz. A kto chciałby moknąć wakacje? (...)

Poradniki

Etyka podróżnika: co robić, a czego unikać w każdej podróży?

09.08.2023 Jakdolece 0

Jak najlepiej w spokoju i z radością korzystać z doświadczeń podróży, a przy tym unikać niepotrzebnych wpadek, kłopotliwych sytuacji i nieporozumień? Stosując (...)

Społeczność

Twój Vlog, Twoja Historia - dołącz do naszej społeczności podróżników

06.08.2023 Jakdolece 0

Dokumentujesz swoje podróże i dzielisz się nimi na Youtube? Super! Pokazujesz jak robić to budżetowo? Jeszcze lepiej! W "Społeczności" możesz publikować swoje (...)

Poradniki

Podróż na własną rękę czy wyjazd zorganizowany? (QUIZ)

02.08.2023 Jakdolece 0

Ach, wakacje! Nie ma drugiego takiego czasu w roku, który tak samo mocno inspirowałby i motywował do ruszenia przed siebie. 

Poradniki

Poznaj 6 sekretów efektywnego pakowania do bagażu podręcznego

26.07.2023 Jakdolece 0

Na tanie bilety lotnicze zawsze uda Ci się wysupłać jakieś zaskórniaki – ale na kolosalne kwoty bagażu rejestrowanego już niekoniecznie? Dobrze to znamy (...)