Zaplanuj swoją podróż

 • Dorośli Powyżej 11 remove 1 add
 • Dzieci 2 - 11 remove 0 add
 • Niemowlęta Poniżej 2 remove 0 add

100% bezpieczeństwa

Ochrona danych poufnych

Okazyjne oferty wakacyjne 2022

x

Znajdź idealny hotel

Wypożycz auto na wakacje

Tanie loty z Gdańska na Jamajkę w 2022 🇯🇲

Czy chodziło ci o tanie loty do Gdańska?

Jamajka

Jamajka – państwo znajdujące się na jednej z Wysp Karaibskich. Znamy ją głównie z muzyki reggae i Boba Marleya, lecz to także jedne z najlepszych plaż na świecie, niesamowita przyroda oraz wiele sposobów na aktywny wypoczynek. To stamtąd pochodzili prawdziwi piraci z Karaibów. ?‍☠️Mimo tego, że wyspa jest ponad 30-krotnie mniejsza od Polski charakteryzuje się zróżnicowanym krajobrazem. Przez rdzennych mieszkańców, Arawaków, nazwana została Xaymaca – kraina lasu i wody. Na wschodzie wyspy rozciąga się pasmo gór Blue Mountain z najwyższym ich szczytem Blue Mountain Peak 2256 m. To właśnie tutaj biją źródła ponad stu rzek, których strumienie w wapiennych skałach wyrzeźbiły liczne, malownicze jaskinie, podziemne koryta rzeczne i wąwozy. W północnej części kraju zobaczyć można największy z jamajskich wodospadów, Dunn’s River, będący jedną z najchętniej odwiedzanych atrakcji turystycznych. Tym co przyciąga turystów pragnących zasmakować egzotyki są białe piaszczyste plaże, na północnym wybrzeżu, osłonięte przez rafę koralową zanurzoną w lazurowej wodzie. Wybrzeże południowe i zachodnie pokryte jest przez ciemne plaże wulkaniczne, cypel wschodni z kolei, niczym nieosłonięty przed oceanicznymi falami jest poszarpany i niedostępny. Zobacz tanie loty na Jamajkę!

Klimat na Jamajce

Kingston

Montego Bay

Najczęstsze pytania odnośnie podróży na Jamajkę

 • Jak pandemia koronawirusa (COVID-19) wpływa na loty na Jamajkę?
  Pandemia koronawirusa COVID-19 może wpłynąć na ograniczenia związane z podróżą na Jamajkę. Obostrzenia ciągle się zmieniają, dlatego najnowsze informacje znajdziesz tutaj.
 • Czy na Jamajkę potrzebna jest wiza?
  Nie, wystarczy paszport. W momencie wjazdu powinien być ważny jeszcze minimum pół roku.
 • Ile kosztuje najtańszy lot na Jamajkę?
  Najtańszy lot na Jamajkę w dwie strony w ciągu ostatnich 72h kosztował 2457 zł na trasie Warszawa - Montego Bay.
 • Kiedy można najtaniej dolecieć na Jamajkę?
  Najniższe ceny za tanie loty na Jamajkę są w maju na loty w czerwcu (ok. miesiąc wyprzedzenia).
 • Jak długo trwa lot na Jamajkę?
  Obecnie na Jamajkę nie ma bezpośrednich połączeń z Polski. Z przesiadkami w Londynie, lot trwa łącznie minimum 11h 59min.
 • Które linie latają na Jamajkę bezpośrednio?
  Na Jamajkę nie ma obecnie bezpośrednich lotów rejsowych. Na Jamajkę można dolecieć liniami Ryanair, Virgin Atlantic Airways z przesiadkami w Londynie.
 • Jaka wtyczka potrzebna jest na Jamajkę?
  Wtyczki do prądu są typu amerykańskiego (A,B). Potrzebujesz przejściówkę na wtyczkę typu A. Zobacz jej wygląd na rysunku. Napięcie prądu wynosi 110V. Sprawdź, czy twoja ładowarka / zasilacz obsługuje zakres napięcia 110V (przykładowo 100-240V). Jeśli nie, potrzebny ci będzie dodatkowo adapter / transformator napięcia.
  wtyczka typu Awtyczka typu B